Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fognak csinálni velem?

Mit fognak csinálni velem?

Figyelt kérdés
Holnap megyek Nyíregyháza Nőgyógyász sürgősségi osztályára CA125 H4EM VAN PETFÈSZEK ISMERETLEN VISELKEDÈSÜ DAGANAT TENISZLABDÁNYI NAGYSÁGU CISZTA VÈR EREDMÈNY MÈG NEM JÓTT MEG AZ A KÈRDÈSEM HOGY FELTESZNEK SZOBÁRA? MEG MÜTENEK ?LAPARAL LESSZ

#Laparos ciszta műtét után meddig kell kórházba lenni?
2021. márc. 14. 19:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsó, hogy én válaszolok. Privàtban beszèlek a kèrdezővel, tegnap műtöttèk meg. Biztos jelentkezik, ha jobban lesz
2021. ápr. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Sziasztok itt vagyok.. legelsőnek is 7re kellet jönnöm bele fricskáztak valamit a számba inekcioval aztán köpenyt kellet felveni majd ott a mütöterembe be kötöték az infuziot és onnantol nememlékszem. Utána mikot magamhoz tértem akkor nagyon rosszul voltam hangom sem volt fájt nagyon a hasam be is véreztem még korhazba vagyok. De már jobban most már tudok sétálni eddig felkelni sem tudtam. Lehet holnap haza engednek még nem tudom van bennem egy cső azértis várom hogy haza mennyek mert akkor kiveszik a csővet. Nagyon rossz érzés 4 hejen volt bennem csö köldökömnél köldököm alatt meg bal oldalt meg jobb oldalánis ha nem irok hejesen akkor bocsi nagyon sok fájdalom csilapitoot kaptam tegnap folyamatosan de nem hatot nagyon fájt most ép elviselhető van mikor bele nyilal. Hát szoval nagyon jó helyen vagyok nagyon kedvesek velem Debrecen DE KK asszem itt vagyok ez van a huzatomra irva meg kapok szurit a vérhigito asszem nem tom pontosan majd még irok
2021. ápr. 7. 21:06
 33/39 A kérdező kommentje:
Rosszul vagyok hányin gerem van hánytamis és tegnap is fáj a gyomorszám l szer meg nyomtam a nővér hívot és bejöt elmondtam a panaszomat és azt mondta mingyárt jön 1órát vártam rá már asse tudtam hogy feküdjek mire megin meg nyomtam és bejőt hivta az orvost orvos meg nyomkodta a hasam mondtam orvosnak hogy nem a hasam faj hanem a gyomorszám hányingerem van nem vagyok jol meg kérni akartam egy altatot ere az orvos meg kérdi szokot e savam lenni mondtam igen de most nincs erre a nővér bejön és elkezdi nekem mondani hogy tudod hogy hány beteg van itt egy savle kötöért nyomom meg a nővér hivot én meg mondtam neki kinek kell a savlekötö? nekem hányingerem van hánytam is meg tegnapis és elkezdi az orvos azt mondta ezt adjon bese vettem elkezdi menyek ki a növér szobához. Én meg mondtam mit var maga ? Tegnap lettem meg mütve 4hejen vagyok vagva legyen mar ember ez a munkája. Mit vár én tölem vagy bármeik betegtöl. Egyböl kiment nagyon gáz volt tutira gáz volt.
2021. ápr. 7. 23:31
 34/39 A kérdező kommentje:

Ja kiderült hogy az a teniszlabdányi ciszta endometriozis

1helyen volt bennem a cső. És 4hejen vagtak vagy mi laporoszkopos mütétem volt.

2021. ápr. 9. 21:50
 35/39 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok!
2021. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Szia köszi már egész jól vagyok :)
2021. ápr. 18. 17:01
 37/39 anonim ***** válasza:
Szia örülök neki jó egészséget kívánok.
2021. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm <3
2021. ápr. 18. 20:47
 39/39 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo! Hogy vagy most? Elmultak a fajdalmaid? Szepen gyogyultak a sebek? Hasznaltal valami kremet a hegekre?
2022. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!