Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szorongást érezek amióta...

Szorongást érezek amióta fogamzásgátlót szedem Normális?

Figyelt kérdés
1 éve párkapcsolatban élek, Ez alatt az 1 év alatt sosem estem teherbe védekezés nélkül, de javasolták hogy szedjem, orvosom fel is írta. A symicia szedése előtt is voltak ilyen problémáim a párommal kapcsolatban.Sosem csalt meg és én mégis szinte feszengek mikor néz más nőket a telefonján, miért van fent tovább mint én miért nem érhetek a telefonjához amikor akarok (Mikor az enyémhez ő igen).. Szóval a gyomromban 0-24-ben ideg van, túlzásba viszem vajon? Ki készít ez az érzés.. Együtt is élünk, a tablettát kb 2 és fél hete szedem.19/L

2021. márc. 16. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem másfèl èv tabi szedès után alakult ki pánikbetegsèg, meg egyèb más tünet. De szerintem 2 ès fèl hèt után mèg nem hiszem hogy a tabletta hozza ki ezt belőled.
2021. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ne szedd és kész.
2021. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább hagyd abba!! Egy csomó veszélye meg mellékhatása van a tablettának.

Van youtube-on egy csatorna, asszem az a címe, hogy Hormonmentes, ott a csaj jól összefoglalja egyrészt miért nem szabad tabit szedni, másrészt milyen opciók vannak helyette.


Amúgy azt vettem észre, hogy már az orvosok is kezdenek észbe kapni. Régebben két perc alatt bárkinek felírták, direkt nyomták bele az emberbe, ha kellett ha nem (köszönet az orvoslátogatóknak), most már nem erőltetik annyira. Túl sok a baj vele.

2021. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
A Symicia-val én is tapasztaltam hasonlót. Ha ennyire nem válik be, akkor válts, vagy keressetek egy másik fogamzásgátlási módot.
2021. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első 3-4 hónapban én is tapasztaltam, de utána megszűnt
2021. márc. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Úgy érted, hogy zavar, hogy szorongani kezdtél olyan dolgokon, amiktől mások fogamzásgátló nélkül is szoronganak? Más nőket nézeget, kettős mércét alkalmaz veled szemben, joga van a telefonodhoz, amikor neked nincs az övéhez?
2021. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pontosan..
2021. márc. 19. 16:38
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen pasi mellett nem csoda, hogy szorongsz: "mikor néz más nőket a telefonján, miért van fent tovább mint én miért nem érhetek a telefonjához amikor akarok (Mikor az enyémhez ő igen)"


Remélem, nem miatta szeded...

2021. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neki már van egy gyereke 3 éves és két éve mentek szét a nővel, sosem szerette csak be csúszott a gyerek a kalandozásokból.. 2 évig éltek együtt végig csalta, engem nem csal meg azt tudom mivel 24bol 24et mellettem van csak edzeni jar el itthonrol, csak a viselkedése zavar sok szempontból. Nem szeretnék gyereket még énsem nem érzem magam hozzá elég érettnek, de ő sem szeretne, erre a szülők is nagy hatást gyakorolnak mivel ők sem szeretnék hogy legyen még nekünk közös "elég ami van 3 unoka" (2 a sogorom gyereke)
2021. márc. 19. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!