Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb masfelhonapja szedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb masfelhonapja szedem a fogamzasgatlot amitol elegge szorongo lettem es rengeteg hangulatingadozasom van amit eddig sosem volt. Ha lecserelem akkor valtozhat? Vagy minden fogamzasgatlora igy reagalnek?

Figyelt kérdés
A doki irta ki mivel elviselhetetlen gorcseim voltak amikor menstrualtam . Es nagyon sokat segitett de sajnos tobb mellek hatast tapasztaltam. Pl hasmenes ,mellfeszules meg ezek a szorongasok. Ha lecserelnem szerintetek ezek elmulnanak? Koszonom elore is a valaszokat

2021. jan. 26. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Valóban érdemes váltani, de az is lehet, hogy a 4-5. is ilyen hatással lenne rád.

Ez nem jelenti, hogy nincs olyan gyógyszer a piacon, ami kifejezetten a te szervezetednek lenne jó, csak a kiscsilliárdból nehéz megtalálni melyik.


Szerintem válts és nézd meg vannak-e hasonló tüneteid.

Nekem pl. mindegyik fogamzásgátlótól amit eddig próbáltam volt az első 3-4-5 hónapba ilyen depisebb időszak, de utána már minden szuper volt.

2021. jan. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, hívd fel az orvosod és mond meg, hogy a mellékhatások miatt ezt nem akarod tovább szedni, milyen módon lehet biztonságosan leállni vele. Illetve, hogy leállás után mennyi idővel menj el hozzá ismét az új fajta szerért. Hozzáteszem, hogy jobban járnál, ha nem szednél egyáltalán.
2021. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es:

Ez nem éppen így megy. Nem úgy van, hogy leállsz és a doki azt mondja, hogy X hét múlva kezd el az új fajtát.

Fogamzásgátlóról fogamzásgátlóra átállni a leírás alapján kell. A legtöbb ilyen azt írja, hogy a 7 nap szünet után kezd az új fajta gyógyszert, de van amelyik nem is kéri a szünetet, hanem csak azt, hogy utolsó aktiv gyógyszer után kezd az újat.


Senki se jókedvéből szedi, vagy azért mert olyan fun hormont venni be... nem kell senkinek se játszani a lelkiismeretére, vagy győzködni. Engem is mindenki meg akar téríteni, hogy "ne mérgezzem a testem", de ha azt mondom nekik, hogy mensi és ovulációnál ki sem tudok kelni az ágyból a fájdalomtól, akkor csak legyintenek, hogy vegyek be erősebb fájdalomcsillapítókat.

2021. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!