Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond? Valakinek...

Mi lehet a gond? Valakinek voltak már ilyen tünetei?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Eddig soha nem volt gond a menstruációmmal, kb 12-13 évesen jött meg elsőnek, sokáig semmi tünetem nem volt. Kb 17-18 éves koromra első nap fajdogált a derekam, vagy icipicit a hasam, de semmi komoly ez is ilyen 10/2 fájdalom volt. 28-30 napos a ciklusom, így rendszeresnek mondanám.


Most már 3x is előfordult (nem egymás utáni hónapokban tavaly októberben,januárban és most) hogy első nap, mikor megjön nagyon rosszul vagyok. 2x elájultam, fázom de közben csuron viz leszek, hányingerem van, szédülök (ezek max 30 percig tartanak),de a barátom szerint fal fehér vagyok olyankor egész nap, és mindig nagyon megrémül sajnos az ájulásoknál is ott volt igy mégjobban aggódik.


Sajnos a nőgyógyász akihez járok nem rendel most, de eddig semmi gondot nem talált. Az előbb említett tüneteken kivül a többi napon nincs semmi problémám, ugy mint korábban sem,derék/pocifájdalom 10/2, vérzési mennyiség normális, élénk piros, 4-5nap.

Nem szedek fogamzásgátló gyógyszert és semmi más gyógyszert sem aminek ez lehetne a mellékhatása.

Utánna olvastam és sajnos csak annyit tudtam meg, hogy néha ezek normális tünetek. Néhány betegségre is utalhat pl: endometriózis

Anyukámmal beszéltemm erről szerinte keresnünk kellene valamien magán orvost aki most is rendel. A tüneteim szerint kispánik roham is lehetne,de csak menstruáció első napján van máskor sosem, így nem valószinű.

Ha valakinek volt ilyesmi tünete, leírná a tapasztalatait.


Előre is köszönöm.


22/N.


2021. márc. 17. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ez is elofordul nehany embernel. Nalam enyhe kis emelyges, szedelges van, de ismertem elajulo, hanyo lanyt.
2021. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!