Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herezacskómon ernyedt...

A herezacskómon ernyedt állapotban látszanak kis fehér pöttyök. Olyanok, mint egy fehér pattanás. A péniszem alsó részén és a tövében is van jó néhány ilyen fehér pötty. Ezek valami betegség tünetei, vagy nem gond, ne foglalkozzak velük?

Figyelt kérdés
Pl hidegben nem is nagyon látszanak, mikor össze van húzódva a zacskó. Ernyedt állapotban viszont igen.
2012. jan. 24. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, megtaláltad a szőrtüszőidet.
2012. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ilyen mindenkinek van? mert azért elég rendesen látszik, sztem nem mindenkinek ilyen
2012. jan. 25. 13:50
 3/7 anonim válasza:

nem éppen szőrtüszők, Forcyde-foltoknak hívják őket és teljesen normálisak.

itt 1 kép hogy megnézd tényleg egyre gondolunk-e (wikipedia):

[link]

2012. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz a linket. Hát jah, olyan , mint a képen. Csak kicsit nagyobbak. Akkor ez teljesen normális cucc.
2012. jan. 30. 14:11
 5/7 anonim válasza:
annyit kérdeznék hogy, ez el fog múlni, mert nekem is vannak sajnos..!
2013. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
igen erre én is kiváncsi lennék, én is észrevettem a magam tulajdonán. Jutottatok valamire azóta? elfog tűnni? mit csináljak vele?
2014. júl. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tisztelt aggódók!


A forcyde-féle pöttyök teljesen ártalmatlanok, nem számít betegségnek és nem vírusfertőzés (például HPV) okozza. A szexuális tevékenységre nincs befolyással. Egyes esetekben előfordulhat viszkető érzés miatta.

A jelenség nem igényel orvosi beavatkozást vagy kezelést, akinek azonban mégis problémát okoz esztétikai szempontból, az szén-dioxidos lézeres eljárás keretében megszabadulhat tőlük.

Remélem segítettem.

2014. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!