Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis, ha emiatt furcsan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, ha emiatt furcsan erzem magam?

Figyelt kérdés
Fiatal lany vagyok es eddig hasonlo koruakkal randizgattam, viszont most alakul egy komolyabb dolog egy 40-es ferfivel. Es oszinten szolva valamiert nehez hozzaszokni, hogy fizikailag o ennyire ferfias es ennyire eros a kisugarzasa. Nyilvan beindit, de a szo jobb ertelemben kicsit felek is tole (valoszinuleg nem ez a jo szo ra, de nehez korbeirni ezt az erzest :D).
2021. márc. 17. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Persze. Nyilván tisztában vagy azzal hogy egy korodbeli ellen könnyebb kiállni ha baj van de ő simán laposra ver.


Szóval ja. Az érzés normális.


De hogy a kapcsolat normális-e az már más kérdés.

2021. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyatalan nem tartok ilyentol, csak o az elso ferfi az eletemben es fizikailag torekenynek erzem magam mellette. De szo sincs halalfelelemrol :D
2021. márc. 17. 22:33
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Értem. Szóval 12 éves szűz p-nádba azonnal egy 40 éves farka fog behatolni.


Ne aggódj. A méret nem kortól függ. Simán lehet neki fele akkora mint egy 25 évesnek. 🤷🏻‍♀️

2021. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A 12 jo lesz 19-nek is, peniszmeretrol pedig szo sem volt :D
2021. márc. 17. 22:40
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Akkor mitől félsz? Nem attól hogy agyon ver és nem is attól hogy szétszakít. Fejtsd ki kérlek. (A lepontozó barmok meg válaszoljanak jobbat ha már nem tetszik amit írtam.)
2021. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Most akkor tulajdonképpen van valami kérdésed vagy csak jöttél meghánytatni?🤔
2021. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Normális, viszont nem ajánlanám hogy egy 40es pasival veszítsd el a szüzességed

N

2021. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztaltabb és jobban odafigyel rád jobb lesz a szex!
2021. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Az a csávó is beteg...
2021. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem te kellesz neki csak a szüzességed. Ennyi ésszel kész főnyeremény vagy neki 😂
2021. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!