Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éve fáj az aktus a páromma...

Fél éve fáj az aktus a párommal, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még novemberben elindultam nőgyógyászhoz azzal a tünettel, hogy fáj a szex. Adott hüvelykúpot, és szájon át történő gyógyszert. Kivártuk amíg kezelem magam, aztán még mindig fájt. Vettem gyógyszertárban hüvelygomba elleni kúpot, nem használt, másik félét és az sem használt. Természetesen amíg kezeltem magam addig nem voltam együtt szexuálisan a párommal. Aztán elmentem egy másik nőgyógyászhoz, ő adott hüvelytablettát, az kb. 2 hétig tartó kezelés volt, és az sem működött. Azt gondolta, hogy hüvelygomba. Aztán nemrég megint elmentem, most pedig méhnyakgyulladást állapított meg. Adott gyógyszert, bevettem, és még ez sem mulasztotta el. Már nagyon zavar hogy nem tudok együtt lenni a barátommal úgy, hogy ne fájjon. Közben szedek fogamzásgátlót, arra is gondoltam, hogy már abbahagyom hátha amiatt van. Megint tervezek orvoshoz menni, egy harmadikhoz, de már nagyon idegesít, hogy egyik orvos sem tud valami hasznosat adni. Jártatok már hasonlóképpen? Vagy valami tanácsot tudtok adni, hogy mit tegyek?
2021. márc. 19. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Vaginizmus? Magyarországon sok nőgyógyász nem gondol erre a problémára.
2021. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem gomba, azért nem hat rá a gomba elleni szer. Jé.. nincs orvosi diplomám mégis rájöttem, nem értem ők miért nem! :D Szegény.. te meg addig szenvedsz! Miből találta ki, hogy gomba? Volt: kenet vizsgálat? Mikroszkópos vizsgálat? HPV tipizálás? Vagy ezek kínaiul vannak a dokiknak? .....

Viszket, random sok fehér lé folyik vagy fehér túrós trutyi gyűlik bentre? Na az gomba.

Sok lé viszketés nélkül az vírus vagy baktérium.

Zöldes lé vagy sárgás ilyen nyúlós izékkel az trichomonas.

A másik, hogy a világ minden gyógyszerét beveheted amíg a másik visszafertőz, mert nincs kezelve!

Kliont kaptál? Az elvileg jó lenne baktérium eredetű hüvelygyulladásra!

Kaptál flóra helyreállítót? Kinyírtad az összes ott lakó jó dolgot, kellene a kezelés végén..

2021. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Gombára amúgy a bio erjesztésű almaecet a legjobb! Irrigátorba egy kevéske majd langyos vízzel felhígítva mehet be! 1 kezeléssel megoldottam, amit a 25eFt-nyi gyógyszer nem tudott.. 1el!!! Mennyibe került? Volt vagy 20Ft...

De! Nem szabad, ha piros, duzzadt, gyulladtak a szövetek vagy sebes vagy! Akkor ugyanis csípi, mint az állat!

2021. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2021. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem írtad a tüneteidet. Pusztán annyi, hogy fáj a szex? Mert a gombának bizony masszívan más tünetei is vannak, s az arra használt kúp nem használ a normál hüvelyflórának. Én azt javaslom, hogy mindenképp használj hüvelyi ph visszaállító tejsavas készítményt, s kezdjetek el síkosítót használni. Hidd el, az is csodát tesz.

Azt sem mondtad, hogy konkrétan hol és mi fáj a szex alatt. Ha dörzsölést érzel, akkor síkosító a megoldás, ha a hasad alja menet közben, akkor túl mélyre hatol a párod, azon csak az odafigyelés és az óvatosság segít.

2021. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Már 3 éve együtt vagyunk, eddig semmi baj nem volt az együttléttel. Most óvatosan próbálkozunk, de fáj. Belül is fáj, illetve olyan mintha a hüvelybemenetem feszülne szét. Lehet vaginizmus, ennek most olvastam utána.

Egyébként semmi tünetem nincs ezen kívül. Nem duzzadt, nem piros, nem viszket

2021. márc. 19. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Ezért írtam, hogy vaginizmus. Az orvosok 3/4-e tojik rá. Én már végigcsináltam ezt a kálváriát...
2021. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy te hogy jutottál túl rajta? Már nagyon elegem van belőle, hogy rányomja a bélyeget az együttléteinkre
2021. márc. 19. 21:40
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Ez tulajdonképpen ez több alkalmas nőgyógyászati terápia. Kvázi meg kell tanítani azokat az izmokat "relaxaltatni", általában ilyen-olyan pszichés dolgok hozhatják elő és sok fajtája van.

Az az egészben a legrosszabb, hogy egy egyszerű "trauma" is okozhatja, ami talán tök bagatel dolog.

2021. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez segít elindulni és eligazodni: [link]
2021. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!