Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » COVID és menstruacio? Lehet...

COVID és menstruacio? Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
Március 6-én voltam együtt a barátommal, védekeztunk. nem volt semmi gond. Marcius 7-én este rosszul voltam, tipikus covidos tünetek, az is voltam.. vagyok.. akkor voltak az első tuneteim. Március 16-an kelett volna megjonnie, de sehol semmi. Lehet összefüggés, hogy bekavart a betegseg? Sok C vitamint szedtem, ittam is, meg Aspirint.. Mit tennének a helyemben? Mivel anya is covidos, karantenban vagyok március 26-ig.

2021. márc. 20. 11:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*marcius 6-an.. *kellett
2021. márc. 20. 11:06
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha akkor voltatok együtt, amikor meg kellett volna jönni, nem hiszem hogy terhesség. Ez inkább a covid miatt csúszik.
2021. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Március 6-an voltunk együtt és 16-an kellett volna megjonnie.
2021. márc. 20. 11:10
 4/16 anonim ***** válasza:
Milyen tünet volt az első? Most mit érzel? Gyors gyógyulást kívánok.
2021. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Ja értem. Akkor lehet igen terhesség is. Termékeny időszakban voltál. Most már a teszt is mutatná. Tesztelj!
2021. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Védekeztunk, mint mindig.. és nem is volt gond.. nem volt kiszakadva a gumi, benne volt a tartalma, megnézzuk mindig. Semmi olyat nem csináltunk, amitől be kerülhetett volna.. de akkor az lesz.
2021. márc. 20. 11:20
 7/16 A kérdező kommentje:
Az első tunetem az iszonyatos fejfájás, mikor még a szemeid is fajnak, hátfájás és gyengeség volt. De nappalos voltam 12 óra után, nem is a legjobb nap volt.. arra fogtam, hogy a kimerültség. Majd estére már izomfajdalom is volt és kisebb hoemelkedes. Ez kb 2 napig tartott, azóta a köhögés maradt meg meg néha az orrom bevan dugulva. 2-3 napig volt masabb a szaglasom ízlésem, azóta az is visszajött már.
2021. márc. 20. 11:22
 8/16 anonim ***** válasza:
Védekeztettek akkor nem biztos hogy terhesség! Simán csúszik, vagy kimaradhat a covid miatt is. Azt hittem, gyereket terveztek. De így a gumi is ép volt, inkább a covid miatt van ez.
2021. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bizok benne, hogy nem lesz gond.. :/
2021. márc. 20. 11:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Tesztelj és megnyugszol! Nekem sima torokfájás miatt is ki szokott maradni. Ez normális ilyenkor. A covid meg főleg mindenre hat. Gumi mellett nem hiszem hogy terhes vagy.
2021. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!