Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » COVID és menstruacio? Lehet...

COVID és menstruacio? Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
Március 6-én voltam együtt a barátommal, védekeztunk. nem volt semmi gond. Marcius 7-én este rosszul voltam, tipikus covidos tünetek, az is voltam.. vagyok.. akkor voltak az első tuneteim. Március 16-an kelett volna megjonnie, de sehol semmi. Lehet összefüggés, hogy bekavart a betegseg? Sok C vitamint szedtem, ittam is, meg Aspirint.. Mit tennének a helyemben? Mivel anya is covidos, karantenban vagyok március 26-ig.

2021. márc. 20. 11:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudsz valakit megkérni hogy vegyen 1 tesztet és tegye le az ajtó elé?
2021. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valószínűbb, hogy a betegség megterheli a szervezeted és csak azért késik. De azért jó lenne szerezned egy tesztet, mert ha mégis baba (pl gáz volt az óvszerrel de nem vettétek észre), akkor derüljön ki mielőbb.
2021. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem betegség miatt szokott csúszni.
2021. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Negatív a tesztem. A terhességi.. Tegnap viszont csináltak gyors tesztet, munkába visszamentel miatt. Az negatív volt.. vettek PCRt, az meg pozitív lett.
2021. márc. 21. 21:30
 15/16 A kérdező kommentje:
Menstruacio pedig sehol, már kezd idegesíteni :(
2021. márc. 21. 21:31
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem Covid alatt sem volt baj a mensimmel,minden a megszokott volt néha hamarabb, néha később jott 4 nappal,mint 28 nap ,mint általában. (nem szedek semmit). néha megesett ,hogy 1-2 hetet is néha csúszott. szerintem ez természetes és ha nagyon stresszelsz akkor meg csak még jobban csúszik. nyugodj megy teszted negatív, vedekeztetekm jönni fog majd:) ha viszont nem jönne mondjuk egy hónapig vagy ez gyakori lenne, akkor azért menj orvoshoz.
2021. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!