Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napos Canesten kúra után...

3 napos Canesten kúra után lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Hüvelygombám lett sajnos es tegnap este raktam fel az utolsó kúpot, a krémet még kenem.Holnap akkor már lehet óvszerral szexelni vagy párom elkaphatja és aztán vissza is fertőz? Illetve utókezelédre kinek mi vált be? Én most az Ellen krémen es tamponon gondolkozom. Egyébként a Canestent nőgyógyász mondta, nem magamtól találtam ki,hogy kikezelem magam vele.

2021. márc. 22. 14:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Barmilyen huvelyflora visszaallito huvelykup jo egyebkent utana. A legtobbet 1 hetig kell hasznalni, utana pedig 2 hetente egyet meg felrakni parszor, aztan ennyi :)

Legalabbis nekem az orvos igy mondta.

2021. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Esetleg valami ami nagyon bevált valakinek?

meg egy nap szünet utan miután befejeztem a Canestent már lehet ezeket a ph visszaállítókat alkalmazni?

2021. márc. 23. 20:07
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés, hogy ha óvszerbe csinálják, akkor mégis hogy fertőzné meg a párját?
2021. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!