Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nogyogyasz vajon szűznek...

A nogyogyasz vajon szűznek látott még?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és a mult honapig "szuz" voltam, van kapcsolatom 1 eve, de mindig nagyon fajt igy nem tudtunk normalisan egyutt lenni. Tudom, hogy elegge kinos, de most nem is ez a lenyeg. Mult honapban berakta nekem, fajt akkor is es vereztem, de mar nagyon szerettem volna ezen túllenni, viszont nem vedekeztunk, rendesen akkor se ment be, abba is hagytuk, ha ment volna, nyilvan huzott volna gumit. De persze tudom, hogy kis esellyel ebbol is lehet baj. Utana nem jott meg, lett ket pozitiv tesztem, az osszes tobbi negativ. A doktorno azt irta a papirra, hogy "huvelyi feltarasba nem egyezik bele". Termeszetesen fajt az is. Ultahanggal semmit nem latott. Kell egy vervetel es majd annak fuggvenye a tovabbiak. Azt szoktak mondani, hogy a vizsgalat nem faj egyaltalan, de ha nekem ennyire faj akkor lehet, hogy meg a szuzhartyam se szakadt at? En meg odamegyek azzal a panasszal, hogy terhes vagyok-e?! Olyan hulyen erzem magam. Egyebkent a terhessegre nem sok eselyt lat, de azt mondta, hogy ha esetleg volt, de nem fejlodott tovabb akkor is vereznem kellett volna szoval aggodok is, hogy mi bajom lehet. Persze ez majd kiderul, ha megyek vissza kontrollra. Itt most az lenne a kerdesem, hogy mennyire egettem be magam?!
2021. márc. 22. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A "beégéshez": az orvost abszolúte nem fogja érdekelni a háttértörténet, hidd el, hogy lát és hall ő olyan cifra dolgokat, amiket el se tudsz képzelni. A lényeg az, hogy ne legyen nem kívánt terhességed. Ha próbálkoztok, használjatok síkosítót és óvszert, mert másképp baj lesz. Remélem, most megúsztad.
2021. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pozitiv teszt??!!! Terhessegi tesztnel az mindig 100% biztos. Ha pedig utana negativ, az azt jelenti, hogy fals negativ. Vagy veteles tortent kozben. De a pozitiv teszt most ha komoly, akkor ne jatsszad a kislanyt, mert egy eletrol van szo. Es elvetetni nem akkor illene, mikor mar erzoidegek alakulnak ki benne.
2021. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív a teszt, akkor nagy valószínűséggel terhes vagy. Mivel nem tudott rendesen megvizsgálni, így hcg mérésre küldött. Ott majd kiderül mi van.
2021. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát kikerekedett a szemem. Ha tényleg pozitív a teszted akkor ne azon aggódj hogy mit gondol az orvos.
2021. márc. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta?
2021. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!