Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukam nogyogyaszhoz akar...

Anyukam nogyogyaszhoz akar vinni mert meg sosem voltam de folyamatosan kerdezgeti h szuz vagyok e még,nagyon szigoruan veszik ezt ,es meg nem fekudtem le a baratommal de mar megujjazott ugye ezt nem latja a doki?

Figyelt kérdés
Vagy ha azt mondom h egyszer tampont akartam felrakni es elotte az ujjammal Probaltam ki vagy ilyesmi ?de ettol fuggetlenul meg szuz maradtam nem? A szuzhartyam sok dolog miatt is elszakadhat tudtommal ,ekezetek miatt bocsi 17L
2021. jan. 19. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyászod nem adhat ki rólad információt, még anyukádnak sem.

A vizsgálóba egyedül fogsz bemenni, nem fog anyukád is ott állni.

2021. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvosnak azt mondod, hogy Szűz vagy, nem fog hüvelyen keresztül megvizsgàlni, és ahogy az egyes írja, nem adhat ki infót. Az ambuláns lapra is az fog kerülni, hogy nemi életet nem élsz.
2021. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Elég éretlen voltál te még ahhoz az ujjazáshoz is. 12 éves korban még oké ez a viselkedés mindkét részről, de 17 évesen nem xD
2021. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád nem kérhet olyat az orvostól, hogy állapítsa meg, hogy szűz vagy-e.
2021. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem

Kerek bantasokat koszi

2021. jan. 19. 09:52
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2021. jan. 19. 09:52
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Engem 13 évesen hüvelyen keresztül vizsgált meg a doki, persze még szűz voltam. Nagyon fájt :(
2021. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

De minek akar odacitálni ha semmi bajod? Azért nem kell menni mert valaki elkezdte a nemi életer, ez nem indok.

Valami turpisság van anyád körül, mit faggatózik hogy szűz vagy e? Mi köze hozzá? Max felvilágosíthat hogy használjatok óvszert, vagy hogy tablettát szeretnél inkább a későbbiekben. De ez az erőszak, nem is értem, milyen anyák vannak?

2021. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Már ott bukik a dolog, hogy eleve meg sem vizsgálhat az orvos,ha te nem akarod.
2021. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

A dokinak mondd el nyugodtan, hogyha nem vagy szűz, mert attól függ a vizsgálat is. Arra külön rá fog kérdezni, hogy élsz e rendszeres nemi életet.

De ha csak ujjazott, attól még szűz maradtál. A lényeg, hogy legyél őszinte. Magyarázkodni nem kell, hogy petting meg tampon meg csak odadörzsike, az nem érdekli a dokit. :) Ha volt aktus, nem vagy szűz, ha nem járt benned a barátod, szűz vagy.

Anyudnak nem fog elmondani semmit.

2021. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!