Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 napja tart a menstruációja,...

17 napja tart a menstruációja, mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés
Egyik közeli barátnőmnek vannak ilyen gondjai. 17 napja vérzik úgy, hogy az elején 4 napig normális volt (neki ennyi ideig szokott tartani), utána viszont nem múlt el, újra jött, utána folyásai voltak, aztán megint vérzett. Lehet komoly baja? Nagyon nem szeretne nődokihoz menni, lehetséges ezt elkerülni vagy mindenképp mennie kéne? 17 éves amúgy.

2021. márc. 25. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
ne szórakozz már, irány a doki. Ez nem normális, főleg ennyi idősen. Ha egyszer már beállt neki, akkor ha most hirtelen más, az probléma.
2021. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképp mennie kéne! (Ha tényleg bnöd akkor vidd el, "akár a hátadon is"!)
2021. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Egyrészt felesleges azt mondanod, hogy egy barátnőd... tudjuk mind, hogy te vagy, és anonim oldalon felesleges is rejtegetni magad különösebben.

Másfelől mégis mit szeretnél? Ha arra gondolsz, hogy valaki itt online kézrátétellel meggyógyít, arra hiába vársz.

A természetgyógyászati eszközökről mindenkinek megvan a maga véleménye, de szerintem inkább menj el rendes orvoshoz és rendes véleményre adj, mintsem szórakozz és tedd tönkre a tested.

2021. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyire biztos vagy benne, hogy magamról írtam. XDD Az egyik osztálytársamról van szó, ő mesélt nekem, hogy aggódik meg minden, én meg felajánlottam neki, hogy megkérdezem itt. Én is mondogatom neki, hogy menjen orvoshoz, remélem sikerül hatni rá valahogy! :(

Köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 25. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Aggódik, de orvoshoz el nem menne a világ f.aszáért sem. Nem sok esze van a barátnődnek, már megbocsáss!
2021. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!