Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellméretemnek nem ekkorának...

A mellméretemnek nem ekkorának kellene lennie?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A családom női tagjainál - mindkét szülőm felől - jellemzően minimum B, de inkább C kosaras mellek vannak.

18 vagyok, de nekem ehhez képest sokkal kisebb a mellem, nem vagyok lapos, de a kosaram bőven az A kategóriába esik.

Mitől lehet ez szerintetek?



2021. márc. 25. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A genetika nem olyan, mint az egyszeregy.
2021. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Kis korodtól kezdve, idáig hogyan táplálkoztál? Rendesen ettél?


Én azt hallottam, hogy aki nem eszik rendesen, annak nem biztos, hogy nagyra nő.

2021. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendesen ettem, nem volt semmi táplálkozási zavarom. Néha fogyózom, de akkor sem éheztetem magam, eszem rendesen.
2021. márc. 25. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán valamelyik távolabbi rokonodra "hasonlítasz". Nálam pont ugyanez van, kb. mindenki nagymellű, csak én nem. De egyszer a nagymamám mutatott egy fényképet a testvéréről, aki az 50-es években halt meg és pont olyan alakja volt, mint nekem.
2021. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
100%
Akinek kisebb a melle, ugyanolyan szép és értékes ember! :)
2021. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A -val, de lapos vagy!
2021. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az A meg a B igazából nem nagy különbség. Simán lehet, hogy a rokonaidnak pl a terhesség miatt lett nagyobb, egy kosárnyit sok nőnek növekszik. De van, akinek többet is és az is lehet, hogy ennyi idősen vékonyak voltak, később meg a hízással nőtt a mellük is.
2021. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, anyukám pl a testvérem születése előtt A kosaras volt. Szülés után lett B, az meg is maradt neki sokáig, de nagyon meghízott, most 60 évesen 90F-95E méretet hord.
2021. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!