Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlenül érzem magam a...

Kellemetlenül érzem magam a mellméretem miatt. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és a mellméretem 80D.

Úgy érzem magam,mintha valami abnormális,aránytalan kislány lennék,akin valamit nagyon el****...


173 cm magas vagyok, a méretem pontosan 80/D...Tudom,talán kicsit szélesebb a hátam,de nem vagyok egy dundi lány.



Önmagában is elég cikinek érzem ezt a tényt,de van még más "okom" is rá.Egyrészt sokan megnézik,másrészt néha (mondjuk osztálykiránduláson, üvegezésnél vagy csak úgy random) előkerült az a téma,hogy kinek mi a mérete... Amikor elárulom,persze félve,mindenki a szemét forgatja és nem hiszik el...Megmutatni elég kellemetlen lenne,de utálom,ha azt hiszik,hazudok...Ha meg kisebbet mondok,akkor meg azért nem néznek rám jó szemmel,hogy egy C-t mondjuk nem akarok bevallani 5 percen keresztül...



Ti mit gondoltok erről? Csak én dramatizálom túl?Nem is lenne ez olyan ,,nagy"? Normális,ha öltözés közben szégyenerzetem van?

A vászokat előre is köszönöm! :)



2017. júl. 23. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Ne erezd magad rosszul miatta, minden lany ilyenrol almodik, orulj neki, csak irigykednek. Amugy meg ha jol sejtem most mesz gimibe, nyugi ott minden mas lesz. A lanyok csak feltekenykednek a fiuknak meg tetszeni fog.

Egy lany

2017. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell magad szégyellned.Valószínű hogy még fog nőni hisz fiatal vagy mégkb húszonpár éves korodig nőhetnek.Előfordul fiataloknál ilyen méret,genetika.
2017. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Képet muti már róla légyszi. :D
2017. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Pedofil dolog, ha nekem ez bejön, kétszer ennyi idősen? :D
2017. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Örülj neki, a fiúknál ez óriási előny, a lányok meg tényleg irigyek.
2017. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:) :D

De annyira nem értem miért irigyli akárki is...Abszolút csak a gond van vele.Ezt csak én érzem így?

2017. júl. 24. 16:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha körülnézel itt a gyk-n, találsz 50 kérdést arról, hogy mikor fog már megnőni a mellem és 50-et arról, hogy miért ilyen nagy.
2017. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi cicik
2017. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát az se jó ha ilyen nagy és az se ha olyan kicsik mint nekem. 65AA-s melleim vannak, és sovány is vagyok eléggé, szóVál erre mondják h elől deszka hátul léc..14/l
2017. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nagy mell áldás, gyönyörű!
2017. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!