Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lètezik, hogy menstruáció...

Lètezik, hogy menstruáció utolsó napján a tampontól fáj a hasam?

Figyelt kérdés
Ma reggel cserèltem és felhelyezès után nagyon el kezdett fájni a hasam. Írtó kellemetlen volt és erős. Ahogy kivettem és tisztasági betètre váltottam, pár perc alatt el is múlt. Más is volt már így?
2021. márc. 26. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Igen, szerintem nagyon kiszaritja belul a tampon es lehet, hogy nyomja is. Egyebkent van bennuk paraben es ftalat es egyik sem tesz jot, ott pedig kozvetlenul a nyalkahartyaval erintkezik.
2021. márc. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Paraben van a tamponokban? Hú, de durva. (Mondjuk én soha nem használtam.)
2021. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még sosem tapasztaltam ilyet, de ez most nagyon kellemetlen volt. Igaz elég nehèzkes volt a felhejezès is. Ezek szerint még jó, hogy a megèrzèseimre hallgattam és hamar ki is szedtem.
2021. márc. 26. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Igen, pont ezért nem használok tampont. Amíg azt használtam minden menstruációm nagyon fájdalmas volt, gyakran szedultem, hánytam. Mostmar nem azt használok és ég és föld a különbség.
2021. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!