Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menses idején (és már előtte...

Menses idején (és már előtte 1-2 nappal) mindig tunya, aluszékony vagyok, nem tudok rendesen koncentrálni, mit tehetnék, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés
Most különösen fontos lenne, mert szeptember végére államvizsgára készülök, és minden nap számít, most is pont benne vagyok a haviban, és nagyon lever.
2010. aug. 19. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Semmit nem lehet és nem kell tenni ellene. Ez így normális. Ilyenkor az ember kényeztesse magát, engedjen a természetnek. 1-2 napon nem múlhat semmi!
2010. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első.

Ez azért nem egészen így van. Államvizsgára MINDENNAP készülni kell, gondolom nem egy-két órát.

Talán kérdezd meg a körzeti orvosodat, hátha tud valamit ajánlani. Ha teheted aludj többet vagy délután is picit, talán segít. Végülis most kellene csak ilyen alkalmi segítség ha jól értem.

Amúgy miből viszgázól?

2010. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Informatikából. Most lenne igazán fontos a vizsga miatt. Még elvileg pár nap a menses, de szeptemberben is lesz kb. ilyenkor. A dokim szabadságon van.
2010. aug. 20. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászod is segíthet és a körzeti is. Remélem nem mindkettő van egyszerre szabin. Elmehetsz másik dokihoz is, de meg is várhatod a mostanit talán nem lesz 1 hónapig pihin.
2010. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!