Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetseges hogy kimarad az...

Lehetseges hogy kimarad az elso megvonasos vérzésem?

Figyelt kérdés

Március 4.-én kezdtem el szedni a fogamzasgatlot (életembe először) a menzeszem első napján a betegtajekoztatóban leírtaknak megfelelően. Csak a gyógyszerszedes 17. Napján voltam együtt a baratommal, tehát védettnek mindenkepp vedettnek kell/kellett lennem, és belem élvezni sem élvezett egyszersem.

21 db-os kombinalt tabit (Lorell) szedek, most tartok a 3. Tabletta mentes napon (2021. 03. 27.) jovohet csütörtökön (1.-én) fogom újra elkezdeni a 21 szemet.

A betegtajekoztatoban az van hogy ebben a 7 napos tabletta mentes időszakban a 2-3.napon meg kell jonnie (ezt jelenti a megvonasos vérzés, tehát úgy jon meg hogy gyógyszert szedsz)

De neten ill. Van baratnom akinek 4. Nap szokott megjonni szóval o azt mondta ne feljek...nem tudom mert lehet gyógyszerfuggo



2021. márc. 28. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs okod aggódni. Első 2-3 hónapban még ez is lehetséges, hisz a szervezetednek alkalmazkodnia kell az új készítményhez.


Mindezen túl nekem is pl. a 4.-5. napon jön meg, és van még ismerősöm, aki szintén a placebo/szünet napok 4. estéjén, vagy 5. reggelén várja.

2021. márc. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!