Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajhullás, ebben az esetben...

Szuszi95 kérdése:

Hajhullás, ebben az esetben mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy az egészségügy most túlterhelt, nagy a gond, covid van, én is eü-ben dolgozom.

De!

Most voltam nőgyógyásznál 1 hónapja, kiderült hogy PCOS áll a háttérben. Elküldtek endokrinológiára, ahol azt mondták küldjem el a legutóbbi leleteimet és majd ügyfélkapun, eeszt-n keresztül diagnosztizálnak. Erre az volt a diagnózis, pcos és majd amikor újra lesz szakrendelés akkor ellátnak.

Értem én, de több a férfi hormonom, ezáltal hullik a hajam mint az iszonyat, már minden nap sírva fésülködöm, foltokban nincs a fejemen haj.

Lányként ez eléggé borzalmas, és tudom hogy a kórházaknak kisebb gondjuk is nagyobb ennél, de akkor majd fogalkoznak velem ha kopasz leszek?


Hívtam a háziorvost, az endokrinológiát, de azt mondták várjak. De mégis meddig? Naponta kb 200 szál hullik ki, és kezdek kiborulni.

Nem tudom lehet én verem nagy dobra,de rohadtul aggaszt a dolog.


Köszönöm annak aki elolvasta!


25/L



2021. márc. 28. 15:42
 1/3 Contefleur ***** válasza:
100%
Szia. Magán endokrinológust keress, ha ki tudod fizetni. Sajnos a jelenlegi helyzet miatt máshogy nem megy...
2021. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eü s vagy, protekcio?
2021. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én bazira megkopaszodtam 26 éves létemre emiatt, ez általában IR-el párosul. Természetesen lszartak, menjek bőrgyógyászatra. Voltam, kapsz ösztorgénes csepegtetőt, de a hajhullás nem marad abba.


Nekem ez jött be: A+E vitamin és fűrészpálma kapszula. Semmi más. Azóta pár szál hullik ki és jönnek a baba hajak. Ajánlom a Facebook csoportokat, ott rengeteg segítőkész ember van.

Pl. PCOS amazonok

2021. ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!