Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tanácsolnátok valamit? Hólyagh...

Tanácsolnátok valamit? Hólyaghurut.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Az utóbbi másfél évben visszatérő hólyaghuruttal szenvedek, már vagy 5-6 alkalommal volt... Épp most is ezzel szenvedek... Körülbelül két órája jött ki, egyik pillanatról a másikra, azóta megvan a szokásos ÁLLANDÓ vizelési inger, de alig tudok wczni... Fáj, csíp... Beszedtem már egy Walurinal tablettát, amit ajánlottak, hogy szedjem, ha előjön.. vagy olyan időszakokban amikor rosszabb idő van, betegesebb vagyok.. De most egyik se fordult elő, szóval nem szedtem folyamatosan... Ittam zöld teát , kb fél litert(ha jól tudom vízhajtó)plusz 2 liter vizet, az utóbbi 2 órában. Nagyon szenvedek... Ezt a kérdést is csak két pisiszünettel tudtam leírni... Ha valaki esetleg jártas a témában, örülnék, ha írna. Mert ez ugye kóros, gondolom nem elég holnap visszamennem szokásosan az ügyeletre, hogy felírják a szokásos cifran antibiotikumot. Köszönöm a segítséget! Sziasztok
2010. aug. 19. 23:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ma lett uroginom, azt szedem, napi 3 alkalommal, ahogy le van írva... Dokihoz most nem akarok ismét menni, ha elmúlik ezektől a házi praktikáktól... Már vagy 5 alkalommal voltam, és eddig sose küldtek sehová, pedig kérdeztem... Azt mondták, nem kell. Amúgy mára sokat javult... ritkult a vizelési inger, és már rendesen tudok wczni. A hasam se fáj. Úgyhogy eddig bíztató. :) Aranyosak vagytok, hogy írtatok, köszönöm szépen a tanácsokat!!
2010. aug. 21. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!