Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Loop conisatio utan meddig...

Loop conisatio utan meddig van vérzés?

Figyelt kérdés
Holnap lesz három hete, hogy műtöttek. Utána egy hétig nem volt vérzés, aztán megjött a menstruációm, ami elég nehezen akart elmúlni és nagyon fajt a hasam. Visszamentem az orvoshoz, írt fel vérzéscsillapítót, amit mèg most is szedek, de még mindig, napi szinten van minimális vérzés. Mikorra várható, hogy teljesen megszűnik?

2021. márc. 30. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés pecsét mehg barna maszat 4 - 6 hétig is lehet.
2021. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a választ, akkor megnyugodtam.
2021. márc. 30. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen problemam, csak ami volt, normalis, leirom. Ugye elrktromos hurokkal egettek ki a szovetet. Es hetekkel kesobb normalis, hogy fekete koromszeru darabkak tavoznak, ket honappal kesobb meg neha kis fekete pontocskak.
2021. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, nekem meg fekete pontok nincsenek,csak ez a vérezgetés.
2021. márc. 30. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!