Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteérés, hogyan ?

Peteérés, hogyan ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pcos vagyok inzulinrezisztenciaval . Babát szeretnénk. Voltam dokinál aki felírt norculutot mert nem jött meg majd clostyt kaptam a 12napon kellett volna vissza mennem de az szombat volt így a 11en mentem. Azt mondta nincs peteérés. Most a 15.napon vagyok, kíváncsisagbol csináltam egy ovu tesztet. Pozitív. A kérdésem az lenne hogy felírt megint egy adag clostylbegtet, kezdjem szedni a következő ciklusban vagy ne ?
2021. márc. 30. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire vagy ovu teszt használó, de 2 csík egyáltalán nem jelent ovut, azt folyamatosan lehet vele figyelni. Ha a nőgyógyász nem látott 11-én érett tüszőt, akkor nem ovulálhattál 15-én. A Clostyt én a helyedben mindenképpen folytatnám.
2021. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kövi menstruáciokor kell szednem újra aztán megint uh . Köszönöm a választ
2021. márc. 31. 17:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés,jutavit baratcserje kapszula jó lehet?
2021. márc. 31. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, ha a gyógyszerek nem rendezik a ciklusod, felesleges ilyesmit szedni, főleg, hogy PMS-re hathat esetleg, a te gondod egész más..
2021. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!