Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős izzadtság? Mitől lehet?...

Erős izzadtság? Mitől lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 21 éves lány vagyok. Sajnos kis tini korom óta küzdök szégyenemre ezzel a problémával. Próbálkoztam hintőporral, bio szappannal. Hiába zuhanyozok le. Évek óta nem tudok pólót hordani, csak ami 2 számmal nagyobb, mert sajnos hamar foltos lesz. Ez mind télen, nyáron így van. Stresszes vagyok sajnos. Nagyon sokat sírok ez miatt, sokat bántottak ez miatt. Szeretnék végre egy megoldást találni. A hónom alatt van a probléma. Kérlek segítsetek, hogy mit csináljak. Esetleg milyen szakember segítségét kérjem. Annyira szégyellem és elvesz az önbizalmamból. Köszönöm, ha segítetek.

2021. ápr. 1. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy esetleg nagyon túlsúlyos?
2021. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hellmano ***** válasza:
100%
Az a baj minél jobban ráparázol annál jobban totyakosodni fog a hónadalja és még akkor szagot is présel ki magából. Szerintem nálad ez már pszichés betegség is nemcsak testi. Előbb lekell raknod a pszichés részét és utána keresni a megfelelő kozmetikumot, ami bevállik. Nem mindenkinek jó ugyanaz a hónaljkenőcs stb.
2021. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlsúly lehet vagy valami hormonális probléma? Rendben van a mensid, volt hormon panel vizsgálat?
2021. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kerüld a sós, fűszeres kajákat. + dezodor
2021. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Endokrinologus foglalkozik ezzel. Mindenképpen keress fel egy jót, ez sajnos egy működési zavar, de lehetvrajta változtatni.

Egy ismerősömnek volt ilyen problémája, azt mondta, vmi specko dezodort írtak fel neki, ami csökkentette az izzadást. A doki biztosan tud még ezen kívül is javaslatokat tenni.

Addig míg eljutsz, javaslom a dr.Organic golyós dezodort, kicsit csökkenti az izzadást, de főleg a szagokat, tisztaság érzést segíti (nekem a terhesség alatt volt problémás az izzadás, egyedül ez vált be).

A bántásokat ami ért, nagyon sajnálom, és tudom, nem vigasz, de próbáld meg figyelmen kívül hagyni a beszólásokat, hiszen az ilyen emberek tul buták, ez az ő szegénységi bizonyítványuk.

Kitartást és javulást kívánok!

2021. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Szintén 21 vagyok, nagyon fiatal korom óta (13 vagy hamarabb) kűzdök erős izzadással, illetve kellemetlen szagokkal. Nem vagyok túlsúlyos, szerintem lelki/hormonális gond állhat a háttérben. Sajnos a kellemetlen szagok ellen nem találtam még megoldást, de nekem a férfi Old Spice izzadásgátló stick bevált, lehet picit férfias szaga van, de nem izzadok tőle úgy, bár vannak napok mikor nem segít. Régebben használtam Vichy golyós izzadásgátlót, drága de hasznos volt, de 2-3 tubus után nem segített, meg hát drága is volt.. Ajánlom ezeket a termékeket, ártani nem fogsz vele :)
2021. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!