Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok büdös már 10...

Miért vagyok büdös már 10 perccel zuhanyozás után?

Figyelt kérdés

Rendesen zuhanyzom, tusfürdőt használok, váltogatom is mert lassan egy hónapja iszonyú büdös a hónaljam. Mitől lehet ?

(Lehet, hogy összefügg a témával, de az elmúlt időben elég sokat híztam, orvoshoz mennék, de nem hajlandó fogadni a háziorvos a korona miatt. )

22/L



2021. jan. 13. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Mennyit mennyiről?
2021. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Pszichés probléma, fel akarod hívni magadra a figyelmet. Olyan dolgon agyalsz, amire nincs ráhatásod. Nem vagy magaddal megelégedve. Vagy nem áztatod ki a ruháidat rendesen mosás előtt.
2021. jan. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
53%
Rossz tusfürdőt használsz, próbáld a szappant.
2021. jan. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hízás okozhat fokozottabb izzadást.Én is mikor híztam akkor jobban izzadtam de azért nem ennyire mint te.Szerintem szappannal mosakodj ami a hónaljadat illeti.Próbáld ki a hintőport is fürdés után.Próbálj fogyni
2021. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Próbálok fogyni, de bárhogy csinálom nem megy. Ügyelek a kaloriákra, amikor csak 900-1100 kalóriát vittem be csupa egészséges mindenfélével is híztam. 70 kiló voltam amikor elkezdtem szedni a fogamzásgátlót 3 éve, most vagyok 110kg. A fogamzásgátló szedését már abbahagytam egy éve. De olyan mintha a szervezetem tiltakozna vagy nem tudom. A menstruációm össze vissza van és iszonyatosan fáj.

Köszönöm az eddigi válaszokat, kedves #2 még véletlenül sem akarom felhívni magamra a figyelmet.

2021. jan. 14. 09:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Pfuuu rengeteget híztál...Hormon probléma is okozhat ilyen mértékű hízást és nem tudnak lefogyni az alanyok.1100 kalória nagyon kevés egy napra.Ki kell számolni a napi kalóriaszükségleted az "Alapanyagcsere kalkulátor" segítségével.Beírod google-be és megtalálod.A fájdalom menzeszkor meddig tart?Végig?
2021. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A leírtak alapján akár a pajzsmirigyeddel is lehet probléma. Persze ezt egy orvos tudná biztosan megmondani. Mindenképp keress fel egyet, próbáld valahogy megbeszélni az orvosoddal a dolgokat, hátha ha elmondasz neki mindent részletesen komolyan veszi és fogad. Ha nem megy, érdemes másik orvost keresni.

Egy laborvizsgálat szerintem hasznos, már abból is sok minden kiderülhet.


Nekem is abból derült ki a pajzsmirigy alulműködés, ami egy nagyobb mértékű hízást eredményezett nálam. Ez azóta elmúlt és még gyógyszer sem kellett. Csak az orvos életmód tanácsait fogadtam meg.

2021. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végig fáj . Akkor is ha 4 napos és akkor is ha 8-9.
2021. jan. 14. 22:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor elkéne menj mielőbb nőgyógyászati vizsgálatra mert ez nem normális.Normális menzeszkor az elején lehet némi görcs de az elmúlik fájdalomcsillapító nélkül is.Nekem eleinte nagyon enyhén görcsöl néha aztán semmi.8-9 nap se normális.Lehet endometriózis,de ezt csak én mint laikus mondom.Nem vagyok orvos.De azt olvastam sok helyen hogy a fájdalmas menzesz az endometriózis jele.Bizzunk benne hogy nem az.Remélem rendbe jössz mert ha egyszer gyereket akarsz addigra ezeket ki kell küszöbölni és egyébként is mert jobban éreznéd magad nyilván.Sok sikert!
2021. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!