Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami módszer arra hogy...

Van valami módszer arra hogy ne jöjjön meg a menstruációm?A teherbeesésen kívűl

Figyelt kérdés
23éves lány vagyok és nagyon unom a mentruációval járó fájdalmakat. És véget szeretnék ennek vetni. Erre valami módszer?

2021. ápr. 2. 12:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Ismerős a probléma, jópár évig minden hónapban 2 egész napot az ágyban töltöttem, és örültem, ha van erőm kimenni a konyhába enni egy szelet kenyeret, olyan mértékben fáj, pedig a fájdalomküszöböm azért elég magasan van, úgy gondolom. De erre max a műtét megoldás, vagy a teherbeesés (a családban egyenként szülés után nálunk mindenkinek tűrhetőbb lett a dolog)

Ha "csak" a fájdalommal van baj (és nem konkrétan az egész dologgal; leírásra válaszolva), akkor ezeket tudom javasolni:

Mondogatták nekem, hogy a piros napok előtt mozogjak, sportoljak, attól kevésbé fog fájni; másnak bejött, nekem nem

Előtte egy héttel kezdd el vassal tömni magad. Nekem ez többé-kevésbé használ

2021. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
73%
Valamit csinálj, hogy el ne szaporodj!
2021. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!