Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy mindezt...

Terhes vagyok vagy mindezt csak bebeszelem magamnak?

Figyelt kérdés

3 napja kesik a havim, a parommal pont akkor voltunk egyutt mikor ovum volt, es az azt koveto napon is.

Megszakitassal vedekeztunk, nem lenne gond a pici,elso gyermekunk lenne.

Szerdan szeretnek tesztelni, hogy biztosra kimutassa, vannak tuneteim amik nem tudom hogy a menstruacio vagy a terhesseg tunetei, ugy tudom hogy ebben az idoszakban meg nemigen vannak tunetek, lehet hogy bebeszelem magamnak.

Amiket erzek: nagyon sokszor ramjon az a ‘megfog jonni erzes’ de nem olyan erosen mint szokott, es csak nehany masodpercig-percig tart.

A mellem neha feszul, fajdogal, viszont ez a menstruacio elott jelentkezni szokott, csak intenzivebben.

Sokszor erzem ugy, mintha fel lennek puffadva, nem tudom hogy ilyen terhes noknel szokott-e lenni.

Az alhasam neha szurkal, de szinten nem erosen.

Valaki aki hasonloan erezte magat mint en most, az megosztana velem?

Azt hiszem ennyi :) elore is koszonom a kedves valaszokat!



2018. ápr. 8. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Először is nem teljesen értem, hogy most akartok babát, vagy nem akartok? A megszakítás nem védekezés, ez ezerszer és egyszer el lett mondva, esküszöm, hogy már reklámban is hallottam ezt bemondani. Másodszor igen, ez akármi lehet, még terhesség is, de az sosem fog kiderülni, hogy ha valóban teherbe estél, akkor annak köszönhetőek ezek az ún. “tünetek” vagy sem. Nekem gyanús, hogy azok az érzések, amiket itt sokan leírnak, mint ez a szurkál a petefészkem csak képzelődés, ha nagyon koncentrálok én is érzem. Puffadni meg mindenki szokott. A meg fog jönni érzés meg megint nem tudom mi akar lenni. De lehet én menstruálok rosszul, nálam enyhén lehet érezni előtte egy hasfájást, ami tényleg jellegzetes, és néhány óra múlva ott a mikulás. Van bármi egyéb, amit érezni kéne? Szóval készülj úgy, hogy ebből még akármi kisülhet. Mielőtt nem szedtem gyógyszert, sosem volt pontosan beállt x napos ciklusom, hol előbb hol később jött meg, 2-3 nap csúszkálás ide vagy oda, teljesen normális volt. Tehát még a késés sem feltétlenül jelent bármit.
2018. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tesztelj, ha már késik, és minden kiderül! :) Egyébként amiket írtál simán lehetnek a terhesség tűnetei. Szorítok!!!
2018. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

"Megszakitassal vedekeztunk,"


Mikor fogjátok már fel, hogy a megszakítás NEM védekezés, ahogy a kalmopyrin és az imádkozás sem az?

2018. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor teherbe estem, ugyanezeket éreztem amikor meg kellett volna jönnie, annyi különbséggel, hogy a mellem majd leszakadt :D de csinálj tesztet, az a biztos!
2018. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Én azt nem értem,hogyha szedán úgyis kiderül,mert tesztelsz,akkor miért kell előtte megtippelni,hogy vajon terhes vagy-e.

Persze,azt megértem,hogy izgatott vagy,de semmi értelme annak,hogy egy másik ember leírja,hogy igen ez lehet terhesség,mert ezzel te is tisztában vagy.

2018. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megszakítással nem jön az olyan könnyen össze, legalábbis nekem úgy soha nem sikerült évek alatt, amúgy persze lehetsz terhes, vagy nem.
2018. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem terveztuk a babat, de nem problema ha megis osszejott!

Tisztaban vagyok vele hogy a megszakitas nem vedekezes, pontosan azert alkalmaztuk ezt, mert nem problema ha megis lesz baba.

Mar 5. Napja kesik, vegul majd penteken fogok tesztelni, a parom most a heten mashol kapott munkat,es csak penteken jon haza, ha addigra nem jon meg akkor tesztelek,kozos megegyezes alapjan ugy tesztelek hogy ‘egyutt tudjuk meg az eredmenyt’.

2018. ápr. 11. 18:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi vagyok, majd írd meg! :)
2018. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mikor mentunk volna tesztet vasarolni pont akkor jott meg :’D ami kicsit erdekes.. de hat ez van:)..
2018. ápr. 14. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!