Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már megjött a mensim akkor...

Ha már megjött a mensim akkor nem lehetek terhes?!

Figyelt kérdés
A mensim rendesen megjött, nem észleltem változatosságot rajta sem mennyiségben és időben sem. Az aktus augusztus 20-án és 25-én volt. A mensim szeptember 6-án megjött. 10-én már nem volt semmi csodák egy kicsi barna folyás amit úgyszintén normálisnak tudhatok. Tegnap még volt egy kis vérzés. A ciklusaim kb 28-32 naposak és 4- max 6 napig tartanak. A kérdésem fent látható, és pluszba most annyit hogy ez normális?! Teherbeesés kilőve?!

2017. szept. 12. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Mitől ne lenne normális? A vérzésed rendesen jelentkezett, szerintem nyugodtan kizárhatod a terhességet. Ez a dolog, hogy valaki terhesen "menstruál" olyan ritka, hogy ne vedd számításba.
2017. szept. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor teherbe estem, nekem is megjött időre, de fél napig tartott és aztán el is múlt, meg az állaga is más volt.

Nem értem, miből gondolod, hogy terhes lennél, ha semmi nem utal erre? Egyébként ilyen esetben a teszt a biztos.

2017. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam különösképpen rá. 😀 Köszi!
2017. szept. 12. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem akarsz gyereket miért nem védekezel?
2017. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2x megtörtént. Ennyi. Mindenkivel megeshet, nem szeretnék vitázni. 🤙🏼😚
2017. szept. 13. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!