Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az van, hogy majdnem minden...

Az van, hogy majdnem minden menzesz után hüvelygombám lesz. Simán és gyorsan elmúlik ha veszek rá valamit a patikában. De olyan gyakori, és drága a gyógyszer. Mit tegyek, hogy ne jöjjön elő?

Figyelt kérdés
2019. júl. 26. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem olcsó a gyógyszer, de el kell menni nőgyógyászhoz, aki a megfelelőt adja. Nekem azt mondta a dokim, hogy felesleges minden szirszart megvenni a patikában vény nélkül, mert nem lehet tudni, milyen típusú az a hüvelygomba.

Ha a doki kikezelt, pár hétig hanyagold a szexet, és nem fogsz visszafertőződni. Ha van állandó partnered, neki se ártana kikezeltetni, mert tőle kapod vissza a legjobban.

2019. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz és kezeljenek ki normálisan! Nyilván nem hüvelygombád van, vagy nem olyan fajta, amire a vény nélküli szerek hatásokat lennének. El kell menni orvoshoz és tenyésztéses vizsgálat kell, illetve ha élsz nemi életet, akkor a partneredet is kezelni kell!
2019. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt aztán kaptam egy patikában kevert kúpot rá és kikezelt a doki. Hülye vagyok hogy nem ott kezdtem, egy ezresen alul volt a kúp és utána a hüvelyflóra regeneráló se sokkal több.
2019. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban úgy érzed hogy elmúik, akkor utána mindenképp kell hüvelyflóra helyreállítót használni egy héten keresztül utána heti egyszer. Általában a jobbak 10 darabosak. 7db egy hétre utána a maradék 3 elosztva a többi hétre.

Ez azért fontos, mert ha el is múlik a gomba, attól a hüvelyflóra még nem jön rendbe. Muszáj rásegíteni kúpokkal.

2019. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mik a tüneteid?
2019. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!