Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Monural tabletta bevétele...

Monural tabletta bevétele utáni 2-3 órában sokszor pisiltem, fog így is hatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most reggel éhgyomorra vettem be egy csomag Monural port és utána többször is pisiltem. Legelőször kb 45 perc után, de utána többször is, mivel sokat ittam. Tudom, hogy a dobozon az van, hogy este kell bevenni, de reggelre úgy felerősödtek a tünetek (3 napig tőzegáfonyával és mindenféle gyógyteákkal kezeltem, addig nem fájt a pisilés, de reggelre el kezdett fájni nagyon), hogy nem bírtam volna estig várni.Így, hogy sokszor voltam WC-n, fog hatni vajon? És kb mennyi idő után kellene érezni a javulást? köszönöm

#tőzegáfonya #Monural #húgyhólyag-gyulladás #fájó vizelés #Monural hatóideje #Monural reggel bevéve
2021. ápr. 5. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3 nap után
2021. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért irják, hogy este, mert úgy fejti ki a hatását, ha nem pisiled ki. Te valószinü a nagyrészét kipisilted. Azonnal hat, mármint a gyengébb fertőzések esetén egy bevétele után elvileg elmúlnak a tüneteid.
2021. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Önkontroll. A Monural is egy antibiotikum, ezért a saját érdekedben be kell tartani az előírásait. Így azt kockáztatod, hogy kipisikéled a hatóanyag nagy részét, azaz a baktériumok híg koncentrációban kapják meg a mérget, így képesek időlegesen rezisztenssé válni rá. Azaz ha egy kicsit enyhül is a dolog, kiújulhat és a közeljövőben a Monuralra már nem lesz érzékeny a kórokozó. Vélhetően ehhez a Monuralhoz nem húsvét hétfőn jutottál hozzá, így kérdés, hogy mi akadályozott meg abban, hogy tegnap este vedd be.

Meg még az a kérdés, hogy egy vagy két tasakot kaptál-e. Mert ha még van egy 2. tasak, na azt előírásszerűen ma este be kéne venni, közvetlenül lefekvés előtt és ne vedelj rá. Normálisan ha este beveszed és szépen végigalszod az éjszakát, reggelre elmúlik a fertőzés.

2021. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!