Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy az első fogamzás...

Normális hogy az első fogamzásgátló tabletta bevétele után abbamarad a menstruáció?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Innentől arra az 5 napra míg abbahagyod a szedését lesz csak vérzésed.
2021. márc. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor vetted be?
2021. márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A menstruáció első napján vettem be, ma van a második nap és olyan mintha már be is akarna fejeződni.
2021. márc. 3. 10:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Normál esetben eddig 4-5 napos szokott lenni
2021. márc. 3. 11:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyan így volt nekem is, elkezdtem utánna olvasgatni és találtam olyat, hogy sok doki javasolja, hogy a gyógyszert a mensi 3.napjan kell elkezdeni szedni hagy verezzen ki aminek kikell jönnie. Én is így jártam, hogy az első nap kezdtem el szedni és elkezdett elmúlni. Amikor abba hagytam elmentem szűrésre és a jobb petefészkemben talált egy cisztát a doki, nem tudom jogy ennek volt e köszönhető, de szerencsére fel is szivodott a mensinél.

Ne aggódj, ez normális.

2021. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 3. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!