Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyásom van napok óta...

Barna folyásom van napok óta mitől lehet?

Figyelt kérdés
4napja menstruacio helyett barna folyás jelentkezett, ami ez előtt mindig menstruacio után volt (4 éve menstruálok) nemi életet élek nagyjából 8 hónapja, terhes nem lehet mivel soha nem volt gond védekezés közben.Mi okozhatja ezt
2021. ápr. 6. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akármi. Stressz, kevés folyadék, némi hormonális probléma, fertőzés, kevés alvás, nagyobb mennyiségű fogyás.

Ne izgulj

Próbálj elegendő folyadékot inni, eleget aludni, kevesebbet stresszelni és ügyelj arra, hogy a vitamin beviteled rendben legyen, akár pluszba szedj multit vagy valamit. E vitamint halolajjal pl nyugodtan szedhetsz pluszban, segít a méhnek és az arcborodnek is.

2021. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Na várjunk, szóval menzesz helyett van csak barna folyásod..?

De ha "csak" 4 napja van ez, lehet meg fog jönni rendesen és pecsételsz előtte picit.

de ha nem jól értelmeztem és 2 ciklus között van ez, ez meg ovulációs barnázás lehet.

Ha nem jön meg neked rendesen és fennmarad ez a dolog, menj el nőgyógyászhoz, mert szervi oka is lehet, nem csak esetleges terhesség.

2021. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gondolom az hogy még csak 4 éve menstruálsz. sok év kell amíg rendesen beáll, nekem pl a 20as éveim elejére állt be úgy hogy számítani tudtam arra hogy a 28. napon meg fog jönni. addig 21 és 32 nap között minden volt.
2021. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves válaszokat! 1 válaszolónak valószínűleg az alvás, folyadék hiány miatt lesz akkor ^^

2.Jól értelmezte a kérdést ^^ és sajnos nem pecsétel:/ úgy jön meg mint a rendes menstruaciom 3.napján tehát közepes a folyasom (napi 2betét nagyjabol)

3.Oh ertem, köszönöm!De csak azért írtam hogy valaki ne azt írja hogy biztos 12-13 éves kérdezi

2021. ápr. 6. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!