Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 és fél éves vagyok, de még...

12 és fél éves vagyok, de még mindig nem jött meg. Az osztályban már mindenkinek megjött, de még nekem nem. Adtok tippeket hogyan kell megjöveszteni a menziszt?

Figyelt kérdés

már várom hogy megjöjjön,mert már nagylánykorban akarok lenni,de semmi nincs még csak fehérfolyásom.

anya azt mondta hogy majd még egy hónap és megjön.

várom a válaszaitokat!


2010. aug. 20. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, míg nincs. Havonta jelentkező szükséges rossz. A szervezeted tudja, hogy mikor jön el az ideje, hogy nagylány légy. Fejlettségtől is függ, de te még nem értél meg erre. Türelem, hamarosan megtapasztalod.
2010. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
figyelj! én 13 éves vagyok!(mindjárt 14) 1 éve van fehérfolyásom és még semmi! szóval nem hiszem hogy megjönne ha mégis akkor ok. de nyugi nem vagy lemaradva! sőt még én se! akkor aggódj ha ha 16 vagy és semmi! amúgy meg mi közük van a "barátnőidnek" a menstruációdhoz? semmi! na meg ha annyira zavar mondjad azt hogy megjött. úgysem fogják leellenőrizni
2010. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, mert ha sima levélként adták fel pl. Hongkongból, akkor sok ideig tart, míg megjön.
2010. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy semmi sincs még csak fehérfolyásod, úgy érted, még nem szőrös a puncid és a hónaljad, és nem nő a melled?
2010. aug. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nekem már dzsungel van ott alul, szőrös a hónaljam,és egy éve elkezdett nőni a mellem!
2010. aug. 21. 09:09
 6/15 anonim ***** válasza:
Halíí! :) Ne aggódj ez teljesen természetes. Az egyik barátnőmnek 14 évesen jött meg. És egyáltalán nem volt ciki ,hogy neki még nem volt meg. Inkább szerencsésebb volt mint mi többiek,mert legalább kirándulásokkor meg egyéb programokkor sosem volt gondja. Addig örülj még nincs meg,hisz sokszor akkor fog lehet megjönni amikor épp nem igazán akarod. És azt meg ne érezd kellemetlennek,hogy neked még nincs meg. Eljön az ideje. Olyan eljárás,készítmény illetve módszer pedig nincs arra,hogy előbbre hozd a dolgot. Ez csak a tested fejlődésén múlik.
2010. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de vaalmi tanácsotg adjatok már,hogy izé hoyg lehet előre hozni!
2010. aug. 21. 14:16
 8/15 anonim válasza:
100%
sehogy b*zdmeg, nemérted?
2010. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ne legyél ilyen rosszindulató !
2010. aug. 22. 13:54
 10/15 A kérdező kommentje:
és aki nem tud erre választ adni akkor nem okos,mert én sokatr tudok,tőleltek akrtam voolna jobb tanácsokat klérni,de uyg látom nem tudok!
2010. aug. 22. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!