Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy általában...

Normális, hogy általában "nagyon" eltér, hogy mikorjön meg? Úgy vettem észre, hogy mindenkinek elég pontosan jön meg de nekem nem. (stb. lenn)

Figyelt kérdés
általában 30, 35, 45, 52, 28 (egyszer), most meg 20. napra jött meg amit nem nagyon tudok mirevéllni. De általában 30-45 között mozok és néha 50 fölött vagy 28 alatt. 17/L
2011. okt. 18. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:

És hány éve menstruálsz?

Ha nem olyan rég belefér, de amúgy meg inkább a tinikor vége felé jársz, nem ártana egy nőgyógyászati vizit.

2011. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz? Ha csak 1-2 éve, akkor lehet, hogy még nem rendszereződött. De ez egyébként nem normális dolog, menj orvoshoz, szerintem.
2011. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

3 éve.

miért, minek lehetne a tünete?

2011. okt. 18. 23:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi drámainak, de lehet esetleg hormonzavar.
2011. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De pl. pszichés okai is lehetnek. Nekem akkor volt nagyon rendszertelen, amikor rengeteget stresszeltem, kerülgetett a depresszió, és a pánikbetegség. Aztán, ahogy ez rendbejött, úgy beállt a vérzés is. Nem tudom ez rád mennyire áll, csak egy ötlet.
2011. okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hajlamos vagyok depresszíóra meg mindig fáradt vagyok amitőlnehezen tanulok ezért stresszelek
2011. okt. 18. 23:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor javaslok nőgyógyászati és endokrinológiai kivizsgálást, és ha nincs fizikai vagy hormonális oka, akkor pszichiáter segíthet.
2011. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg javasolt egy kivizsgálás. Pajzsmirigy hormonokat sem ártana megnézni, az okozhat menzeszzavart és fáradtságot is.

Esetleg utánanézhetnél a hőmérőzésnek, és elkezdhetnéd nézegetni, hogy van-e peteérésed.

2011. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!