Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális labornak számít?

Normális labornak számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Babát szeretnénk vannak gondjaim. Voltam endokrinológusnal aki laborba küldött. Az eredmény a kezemben de nem tudom jók e mert Szabira ment az orvosom. Azt persze látom hogy amit megjelöltek az nem jó. Pl cukor az IR miatt. De a kérdésem az lenne hogy pl a terhességhez is elegek ezek a határon belüli eredmények

Progeszteron:1,54

Testos:1,6

Prolaktin:161.1

Tsh:1.88



2021. ápr. 8. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ez nem segít?

más vizsgálat nem volt?fertőzés pl?


[link]

2021. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Prolaktin, tsh tokeletes!!

A masik kettorol nem tudok nyilatkozni.

2021. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom,a progeszteron alacsony. Milyen természetes módon lehetne növelni?
2021. ápr. 8. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de van ra hormongyógyszer
2021. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Baratcserjet ajánlottak nekem. Most beszéltem az orvosommal azt mondta ki próbálhatom ha szeretném. És hogy a "hit hegyeket mozgat"🤨😅
2021. ápr. 8. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Úgy tűnik, ennek a dokinak már van tapasztalata a váratlan fordulatokról, amit csak ilyenekkel lehet magyarázni. :D
2021. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!