Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmerjem használni a hüvelykúp...

Elmerjem használni a hüvelykúpokat?

Figyelt kérdés
Már 2-3 éve megvan a Klion-D hüvelykúpom, 10 darabos kicsomagolás. Anno felírta az orvos,de végül nem használtam el,mert egy másik is felírta, így kettő csomagot kaptam. Nekem évek óta van ilyen gondom, mindig csak ez hatott, viszont 3 éve már semmilyen hüvelykúpot nem használtam és azóta más erős gyógyszert szedek,teljesen más betegség miatt,nem tudom eleve összeegyeztethető e. Elvileg még 2022 januárjáig jó ez a gyógyszer,de kicsit szkeptikus vagyok, már 2-3éve nálam van, plusz ki tudja a patikában mennyit állt. Ti elmernétek használni? Jelenleg egy ideig nem tudok orvoshoz menni,így ha nem ez,akkor max Canestent veszek a gyógyszertárból,ami 3 darabos és nem irtja olyan jól ki a dolgokat. Azt is csak 1 hét múlva tudok majd, mert kb akkor kerülök patika közelébe.

2021. ápr. 10. 17:42
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
8 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az van ráírva, hogy 2022 januárjáig jó, és úgy tároltad, ahogy kellett, akkor bátran használd. De ha mondjuk hűteni kellett volna, te pedig a szekrényben pihentetted, akkor felejtős.
2021. ápr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna hűteni se. Semmi nincs benne, ami megromolhat. Nyugodtan használd, ha szükséges.
2021. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Hűteni nem kellett,de emlékszem mikor megvettük 40 fokban volt 2 óráig az autóban, utána meg még itthon 2-3évig tároltuk, meg ki tudja mennyi ideig volt a patikában, de elméletben még jónak kell lennie, csak kicsit félek elhasználni. Szobahőmérsékleten kell tárolni, itthon rendeltetésszerűen tároltam.
2021. ápr. 10. 17:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam.
2021. ápr. 10. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem patika kérdés, ha szavatos biztos jó, de hozzátenném utána is.. Azt kellene tudnod, hogy a fennálló problémára hatékony -e..
2021. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerinted a gond ugyanaz, régen évekig volt ilyen problémám,minden tünet megegyezik. Meg ez elég jó gyógyszer, olyankor is kiirtott mindent,amikor az orvos kenetet se vett, sokszor vettek,de nem mindenki, tehát gondolom elég sok mindenre jó.
2021. ápr. 10. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy a patikában meddig állt, az a te szempontodból teljesen mindegy. Gyártáskor azt a dátumot ütötte rá a gép, amíg mindenképpen eltartható. Ez független attól, hogy nálad vagy a gyógyszertárban volt-e elhelyezve.
2021. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap egyet elhasználtam és már most jobb,pedig még 9 van hátra. :)
2021. ápr. 11. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!