Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi baj lehet velem?

Mi baj lehet velem?

Figyelt kérdés

A ciklusom pontatlan

2020 ota igy nez ki napokra osztva:


34,28,26,35, 27,29,31,27,31,35,32,33,41,37

Es most vagyok a 38. Ciklus napon de meg nem jott meg. Csinaltam tesztet tegnap, de negativ lett.

Amint lecsendesul a jarvanyhelyzet szeretnek mar elmenni orvoshoz. De borzalmas hogy nem tudom sosem hogy mikor jon meg pontosan. Ilyen ciklus mellett egyaltalan lehet peteeresem? Nagyon felek hogy nem lehet majd kisbabam, mert egy 2 even belul szeretnek anyuka lenni.

Egyeb tunetem meg hogy elegge szoros a karom, hatam, mellkasom, hasam. Ez pcos lehet?

A menstruaciom altalaban 6-7 napos, ami nem jar nagy fajdalommal. Elso nap faj a hasam, de nem olyan szinten hogy ne tudnam elvegezni a napi teendoimet. Algoflex m gyogyszerrel elvilselheto, amibol a menstruaciom elso napjan kell csak bevennem, mert a tobbi napon nem szukseges.

A verzesem mindig ugy fejezodik be hogy 1-2 napig meg barnazok. De van hogy 5 napig megvan utana 2 napig enyhen barnazom, vagy hogy 7 napig van meg es ugy barnazom 2 napig.

Koszonom szepen a segitseget elore is!



2021. ápr. 13. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat pedig ezt rendbe kene rakni, ugy meg mostanaban, ha gyereket szeretnel, es nem akkor kapkodni, mert ilyen ciklussal eleg nehez lesz teherbe esni. Pcos-gyanus, igen, bar legalabb megjon, ez jo jel :)
2021. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Contefleur ***** válasza:
Hát ez gyanúsan PCOS. Érdemes lenne mihamarabb orvoshoz fordulnod.
2021. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szuper..akkor jol sejtettem..koszonom a segitseget! Van egy ismerosom,akinek oramu pontossaggal mukodik a ciklusa. O nem akar kisbabat soha.

En, es mellettem meg sokan masok.. aki(k) kisbabat szeretne szenvedek ezzel. Picit igazsagtalansagnak erzem, de nyilvan, ezt nem mi iranyitjuk, csak igy belegondolva erdekes.


Ezzel pontosan hova tudok fordulni? Eloszor nogyogyaszhoz, vagy endokrinologushoz?

Meg eddig sosem voltam nogyogyasznal sem. 21 eves vagyok, es akkor meg azt gondoltam hogy a 28-33 napos ciklus rendben van, mostanaban valtozott ekkorat.

2021. ápr. 13. 13:46
 4/14 Contefleur ***** válasza:
Először nőgyógyász, majd endokrinológus :)
2021. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nogyogyaszhoz nem kell beutalo ugye?

Eleg ha felhivom a helyi sztkt es ott adnak idopontot?

2021. ápr. 13. 14:34
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, alapvetoen eleg, nem kell beutalo,de jo orvoshoz kell menned, mert a legtobb csak leraz annyival, hogy szedjel fogamzasgatlot, sajnos. Ha ilyet mond, ne hallgass ra!


En is csak maganba jarok, nalunk az sztk-s nogyogyasz katasztrofa.

2021. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Semmikeppen nem szeretnek fogamzasgatlot szedni.

Sajnos en is hallottam mar innen-onnan ilyen dolgokat, hogy az sztk-s orvosokra nem nagyon lehet szamitani.

Megkerdezhetem hogy mennyibe kerul a magan rendeles?

2021. ápr. 13. 14:50
 8/14 Contefleur ***** válasza:
Magánrendelés eléggé széles körben mozog. 15000-30000. Sokmindentől függhet.
2021. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

En 32 ezret fizettem rakszuressel, ultrahanggal es gyogyszer felirassal egyutt, Budapesten. Meg a receptiras is plusz penz, durva :/


Az ar teljesen valtozo, meg pesten belul is, de szerintem itt alapbol dragabb, mint mashol.

2021. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ertem. Elegge huzosnak tunik sajnos.. meg meggondolom hogy milyen rendelesre menjek.

Koszonom szepen a segitseget, igazan halas vagyok! 😊

2021. ápr. 13. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!