Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi baj lehet velem?

Mi baj lehet velem?

Figyelt kérdés

A ciklusom pontatlan

2020 ota igy nez ki napokra osztva:


34,28,26,35, 27,29,31,27,31,35,32,33,41,37

Es most vagyok a 38. Ciklus napon de meg nem jott meg. Csinaltam tesztet tegnap, de negativ lett.

Amint lecsendesul a jarvanyhelyzet szeretnek mar elmenni orvoshoz. De borzalmas hogy nem tudom sosem hogy mikor jon meg pontosan. Ilyen ciklus mellett egyaltalan lehet peteeresem? Nagyon felek hogy nem lehet majd kisbabam, mert egy 2 even belul szeretnek anyuka lenni.

Egyeb tunetem meg hogy elegge szoros a karom, hatam, mellkasom, hasam. Ez pcos lehet?

A menstruaciom altalaban 6-7 napos, ami nem jar nagy fajdalommal. Elso nap faj a hasam, de nem olyan szinten hogy ne tudnam elvegezni a napi teendoimet. Algoflex m gyogyszerrel elvilselheto, amibol a menstruaciom elso napjan kell csak bevennem, mert a tobbi napon nem szukseges.

A verzesem mindig ugy fejezodik be hogy 1-2 napig meg barnazok. De van hogy 5 napig megvan utana 2 napig enyhen barnazom, vagy hogy 7 napig van meg es ugy barnazom 2 napig.

Koszonom szepen a segitseget elore is!



2021. ápr. 13. 12:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Illetve meg azon gondolkoztam hogy el szeretnek kezdeni homerozni, hogy tudjam, egyaltalan van-e peteeresem.

Hol, es miLyen lazmerovel erdemes? (Higanyos, 'dikitalis'?)

Szajban, huvelyben vagy honaljon?

2021. ápr. 13. 16:14
 12/14 anonim ***** válasza:

Amúgy ezek szerintem nem nagyon vészes ciklusok.. egyedül a 41,37 napok leptek meg mert az már gyanús mondjuk. Voltál vele dokinál? Mint mondtak?

Nekem általában 25-28 között jön meg, de volt pár alkalom mikor 4-5 napot random késett.

2021. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem voltam vele dokival. Elotte sosem volt ilyen hosszu ciklusom, de azok azert lehettek mert nagyon stresszes idoszakom volt
2021. ápr. 17. 22:34
 14/14 anonim ***** válasza:
Ááh igen a stressz.. nekem us az szokta kitolni néha, eddig 5 nap volt a legnagyobb késésem ott már emlékszem paráztam, hogy mi van
2021. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!