Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Joghurtos irrigálás - működik?

Joghurtos irrigálás - működik?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom ezt ajánlotta, évek óta tartó hüvelygyulladásom van, sok midnent kipróbáltam, ezt még nem mert óckodtam tőle, de nőgyógyász javaslatára kipróbálom.

KIZÁRÓLAG olyan emberek talasztalataira vagyok kíváncsi, akik már próbálták! Ha nem próbáltad, csak véleményed van róla, légyszíves ne írj. Működött vagy sem?



2021. ápr. 13. 19:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

Igen, de csak tesco-s joghurttal.


Amúgy nem... nőgyógyász ilyet nem mond, max az ezoterikus baromságokban hívő kozmetikusod.

2021. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Én is biztos vagyok benne hogy nőgyógyász ilyen eszeveszett baromságot nem mond.

De csináld csak, ha a gyulladás mellé gombát is szeretnél.

2021. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
nem létezik hogy egy igazi nőgyógyász ilyen baromságot javasolna egy betegnek. ha igen, akkor a praxisát el kell venni
2021. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszi a semmit, direkt kértem, az írjon aki próbálta.

És de, nőgyógyász ajánlotta, én is meglepődtem rajta, pont ezért lennék kíváncsi a tapasztalatokra, mert utánaolvasva megosztóak a vélemények.

10 éve küzdök gyulladással, a rosszabb lesz, nem működik, ne próbáld ki tanácsokkal felesleges bombázni, mert ennyi év után bizony még a rettegett joghurtot is kipróbálom, pláne ha azt egy nőgyógyász javasolja. (Egyébként kb. ő a 10. orvos, akit meglátogattam, mert a többi nem tudott velem mit csinálni...)

2021. ápr. 13. 19:40
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
pcos-t, endometriózist kizárták már?
2021. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a joghurt tejsavas erjesztést folytató baktériumot tartalmazó kultúra. Hasonló alapon működik a hígított tejsavval történő irrigálás.
2021. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha ígyis-úgyis kipróbálod, akkor mi azt istenért teszel fel kérdést? Nyomj a pinádba valami tejterméket aztán majd írd meg, hogy mi a hatása.
2021. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%

Mondtam, felőlem csináld csak.

Nem az én hüvelyemben okozol gondot, a saját egészségeddel játszol 🤷‍♀️

2021. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Natúr joghurt, az kimaradt.

7: Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem tudsz olvasni?

2021. ápr. 13. 19:46
 10/22 A kérdező kommentje:
5: Nem, egyáltalán nem is kérdeztek erről.
2021. ápr. 13. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!