Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túlzott szőrnövekedés ellen...

Túlzott szőrnövekedés ellen Cypromix vagy Diane35?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lány létemre nagyon erősen szőrösödöm. Azt hallottam hogy a diane35 jó gyógyszer ez ellen,de megláttam hogy hasonlókat mondanak a cypromixről is, ami ráadásul olcsóbb. Melyiket válasszam/irassam inkább fel? Dokihoz már úgy szeretnék menni, hogy nagyjából tudjam melyik felé húz a szívem.

Köszi, L/19


2010. aug. 21. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem cypromixem van ugyanerre a problémára. Ha gyantázod a szőrt, akkor pihésebb nő vissza,de egy idő után magától is kihullik. Én pl. az államról nem mertem leszedni gyantával, mert mindig jött a bőr is, de olyan 3-4 hónap után kihullott. Márciusban hagytam abba a szedését, egy idegi jó is volt minden, de most augusztusra már újra szőrös vagyok, úgyhogy elkezdtem megint :(

L/18

2010. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szia....

azt nem tudom, hogy melyik gyógyszer hogyan hat, azt viszont tudom, hogy egy nőnél, ha túlzott szőrnövekedés van, akkor a férfihormon, az ún. tesztoszteron van túltengésben.

Ha elmész orvoshoz, akkor nem kell tudnod, hogy ,,melyik felé húz a szíved" , mert a tüneteid alapján Ő fogja neked kiválasztani a megfelelő gyógyszert, és azt kell megvenned, illetve beszedned....

Azt nem hiszem, vagy olyan hülye vagyok hogy tévedek, de a gyógyszertárakban nem szívesen adnak ki ekkora hormontartalmú gyógyszert, amivel ezellen tudsz tenni.

Amikről pedig hallottad, hogy jó, és olcsó, azt nem tudom...

Ha vény nélkül kapható gyógyszer, akkor én nem szívesen venném be, mert ki tudja, hogy a te szervezetednél milyen mellékhatás alakulhat ki, amit sokkal sokkal nehezebben kezel ki neked az orvos...

Hosszúra nyúlt a monológom, de 100 szónak is 1 a vége:

Menj el orvoshoz, ő majd tudni fogja, hogy mit kell bevenned....

Másban pedig-mégha nagyon is ajánlják- nem szabad bízni, mert nem tudhatod, hogy nálad mi sül ki a végén....

szia...

2010. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is hasonló problémám volt. Nem te döntöd el, hogy melyiket íratod ki, ilyen nincs. Majd a doki eldönti. Én Cypromixet szedek, olcsó, jó, semmi mellékhatás.

Én PCO-s is vagyok, másik gyógyszert is kell szednem, de a kettő segítségével már 13kg-t fogytam...

Egyébként szerintem a nődoki először hormonvizsgálatra fog elküldeni...

üdv

2010. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ma mentem el dokihoz, említettem neki a problémám és hogy utánanéztem a neten, és mondtam hogy szeretném a cypromixet szedni ha lehet. Semmi kérdezés nélkül felírta, meg se vizsgált, kérdeztem hogy vérvétel, vagy valami? Mondta h áá nem kell, mert már előtte is szedtem fogamzásgátlót. (bár nem ezt, hanem egy sima alacsony hormontartalmút) Szóval szerintem azthitte hogy fog.gátlásra kell, pedig nem.

Na mindegy. Mostmár ezt gezdem el szedni. De az is furi volt hogy semmilyen magyarázatot vagy felvilágosítást nem adott a gyógyszer mellé :/

2010. aug. 23. 20:51
 5/5 anonim válasza:
na, és hatott? :O
2012. okt. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!