Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladás enyhítésé...

Petefészek gyulladás enyhítésére tippek?

Figyelt kérdés
Jövőhét végére kaptam időponot nőgyógyászhoz, de egyre kellemetlenebb a fájdalom. Minden jel arra utal, hogy be van gyulladva a petefészkem és pocsékul érzem magam. Vettem be gyulladáscsökkentőt, görcsoldót, valamit enyhített, de nem túl sokat. Valaki tud valamilyen praktikát vagy tornát, ami segíthet kibírni ezt a hetet a vizsgálatig?

2021. ápr. 15. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kamillas furdo?
2021. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó ez a nőgyógyász kérdés. Átérzem. Az embernek most van baja, mire sorra kerül3 x olyan gyulladt lesz. Próbálj elmenni magánba. 1 hét még nagyon sok idő. Addigra pont, hogy javulna ha kapnál gyógyszert. Bár magánban is van néha, hogy nincs időpont. De próbálj meg bárhol kisírni egy időpontot. Addigra sokkal szarabbul leszel, nem kellene várnod.
2021. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Magánrendelésre megyek majd,ígyis ez volt a leghamarabbi időpont. Próbálkoztam először a körzetivel, de azt mondta nem sürgős az eset, ezért kerestem egy olyat, aki hajlandó egyáltalán fogadni. Sajnos olyan helyen élek, ahol nem nagyon van lehetőség válogatni, ez is 50 kmre van. Most próbálkozok az ülőfürdővel, egy picikével jobb. Köszönöm a tanácsokat. :)
2021. ápr. 15. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tornát semmiképp!!


Feltehetőleg antibiotikumot kell majd szedned.

2021. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ti mégis hol éltek amúgy?

Nálunk simán megy a szakrendeles időpontra, a sürgős eseteket meg időpont nélkül is ellátják.

2021. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyébként szerintem ez abszolút kimeríti a sürgős eset fogalmát.
2021. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vidéken élünk. Többször is próbálkoztam náluk és elhajtottak azzal, hogy ez nem minősül sürgősnek, majd akkor tudnak fogadni csak, ha ennél is komolyabb bajom lesz. Elképesztően bunkó volt az asszisztens és a doki is, akkor döntöttem, hogy inkább fizetek a normális ellátásért. A doktornőnek pedig ez volt a leghamarabbi időpontja, amit tudott adni. :S
2021. ápr. 15. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!