Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mirenát használók: Nektek...

Mirenát használók: Nektek mikor múlt el a kezdeti pecsételés?

Figyelt kérdés
Ha van mellette ciklusotok azt, hogy jellemeznétek?

2021. ápr. 18. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapig pecsételtem Mirena mellett és levetettem. Eddig bírtam türelemmel. Úgyhogy nekem nem vált be.
2021. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hasonló a tapasztalatom, bár még nincs 9 hónapja fent. Fogy nekem is a türelem. :( Ezért is érdeklődöm most itt.

Vége felé sem érezted, hogy javul? Az orvos mit mondott rá? Megerősítette, hogy úgysem lesz jobb?

2021. ápr. 18. 11:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem javult semmit. Doki szerint 6 hónap alatt kellett volna rendeződni a hormonoknak, így ő a levételt javasolta. Mivel nem volt olcsó, így még ráhúztam 3 hónapot. Akkor sem változott semmi. Mivel jött a nyár, levetettem. A levétel után 2 nappal elmúlt a pecsételés, és 28 napra normálisan megjött a vérzésem. Szerencse, hogy nem kevert be hosszú távra. Azóta egyszer sem volt pecsételt vérzésem, vagy rendszertelen menszeszem.
2021. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jó hír, hogy nem kavart be. Ez a másik parám, hogy mi lesz mikor leveszik... Én kb. most vagyok 6 hónapnál, de nem sok javulást látok. Én is max. 1-2 hónapot adok neki. (Vagy talán jobban járnék ha annyit se) Úgy irigylem akinek szinte elsőre teljesen megszűnik a vérzése, aztán 5 évig gond nélkül viseli. De nem tartozunk ezen szerencsések közé sajnos.

Megkérdezhetem, hogy te mire váltottál? Most tanácstalan vagyok, mi más lenne jó. (Lehet, hogy egyéb hormonálissal is gond lenne, a hormonmentes spirált is kihagynám ezek után)

2021. ápr. 18. 16:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Utána gyereket szerettünk volna újra (megjött a kedvünk újra babázni), de csak 14 hónap után jött össze. Az első lányunk 1. hónapban összejött. Úgyhogy lehet, hogy ebbe jól bekevert a spirál. Azóta gumit használunk. Sajnos jobb ötletem nincs 36 évesen.
2021. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem sem. Hát valószínű nekünk is az lesz. Köszönöm, hogy megírtad a tapasztalatod!
2021. ápr. 18. 17:44
 7/9 A kérdező kommentje:

Segítettel a döntésemben, levetettem én is. (7 hónap után) Az orvos is megerősítette, hogy nem lesz jobb.

Több mellékhatást is tapasztaltam. Hihetetlen, de 1-2 nap után is érzékelhető, hogy fellélegzik a szervezetem. Sokkal jobb nélküle.

2021. ápr. 24. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy te is kidobtál egy halom pénzt az ablakon. De jó döntés volt.
2021. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így van. Össze se merem számolni, mennyit költöttem ezzel kapcsolatban.
2021. ápr. 24. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!