Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok van okom aggódni?...

Lányok van okom aggódni? Picit kések és premens tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ritkán érzem meg rendesen a pms-em, de ez a mostani már kikészít..

Előző menzeszem 30 napja volt, de szerintem 6-án ovuzhattam (pecsételtem), azóta csak most telt el a 14nap.

Napok óta felváltva jelen vannak ilyen premens tünetek: Valamikor fájt a fejem, derekam, tegnap ment egyet a hasam, tegnapelőtt nem, de azelőtti nap szintén ment. Gázosodom is, aminek olyan durva bukéja van, hogy huh..jó hogy sehova nem megyek :D

Ezek normális dolgok? Pár nap késéssel?



2021. ápr. 18. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, de nem is feltétlenül PMS tünet, az étkezésed is okozhatja.
2021. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahogy visszaemlékszem semmi olyat nem ettem, ami indokolta volna ezeket ezért gondoltam inkább premensre (: volt már hogy ovu idején/menzesz előtt nekem enyhén ment
2021. ápr. 18. 13:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Bár, ha arra gondolsz, hogy mensi előtt egészségesebben kéne pont ezek miatt, na azt nem tartottam..
2021. ápr. 18. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden normális, semmi aggodalomra okot adót nem írtál. Hacsak nem a késés miatt figyeled jobban magad, mert benne van a pakliban, hogy terhes lehetsz.
2021. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Neem, nem terhesség miatt kérdezem, azt szinte 100%-ra kizárnám. Rendben van akkor, köszönöm, igyekszem megnyugodni, hogy ezek tök okésak így mensi előtt (: lehet erre rástresszelek és azért nem jött még.

Reggel már görcsölgettem, illetve ma is lazább székletem volt, remélhetőleg lassan megjön már.

2021. ápr. 18. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!