Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kopaszodassal mit lehet kezdeni?

Kopaszodassal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Foltokban kezdek kopaszodni, de meg csak 25 eves vagyok... Nem akarok parokat hordani :D


Mitol lehet egyaltalan? Hormon vagy emesztesi problema? Hova forduljak ezzel?


Koszonom szepen a valaszokat


2021. ápr. 18. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Elsodlegesen a kerdesem, hogy ferfi vagy? Mert sajnos a hajhullas a ferfiaknal nagyon gyakori es 99% biztos vagyok abban, hogy genetikai oroklodes miatt lehetseges ez (mert feltetelezem nem vagy rakos vagy barmi komolyabb egeszsegugyi problemad nincs), de sajnos igazan nem lehet tenni ellene. Vannak kulonbozo hajvitaminok, amik segitik a regeneralodast meg vitaminnal latjak el a fejbort, de mas csodaszer meg nincs tudtommal :/
2021. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először háziorvos, valószínűleg endokrinológushoz ad beutalót.
2021. ápr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Paróka ..

Komolyan. Orvos. Kivizsgálás.

2021. ápr. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. No vagyok

2. Koszi, megprobalom

2021. ápr. 19. 06:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Foltos kopaszodásnál gócvizsgálat kell, valamilyen gyulladás lehet a szervezetedben, rossz fog, stb., kérj a háziorvosodtól beutalót előszőr egy laborvizsgálatra, fogorvoshoz sem ártana elmenned.
2021. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!