Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez szerintetek kopaszodás? Ha...

Ez szerintetek kopaszodás? Ha igen, hova kell fordulni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.


[link]


Olyan 6-7 éves korom óta nagyon hullik a hajam. Zsíros a hajam, de ne bántsatok emiatt, szedek rá gyógyszert, csak még pár napja kezdtem el, és még nem látszik a hatása. Pár hét és jó lesz.


Egy csomó hajam kihullik hajmosásnál is, meg úgy alapból. A szőnyeg is az én hajammal van tele. Régebben ezért mindig felkötöttem, hogy ne hulljon annyira, vagy ha hulik is, ne az egész ház legyen hajas. Pár hónapja már az is fáj, ha felkötöm a hajam. Felül, a fejem tetején fáj. Azóta nem is kötöm fel, csak fürdésnél.



2020. jún. 8. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Üdv a klubba, nem tudom a megoldàst, de a lakàsba a hajammal van tele minden. Hosszú, a fenekemig ér, de ritka. Ha le van engedve, nincs baj vele, de összemötve nem szép.
2020. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót az endokrinológiára.
2020. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!