Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most fogom elkezdeni a Lindyne...

Most fogom elkezdeni a Lindynette 20 nevű fogamzásgátló tablettát, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

7 évig szedtem, nem volt vele gondom. Lerakás után egyből terhes is lettem, persze tervezett gyerek volt.


Ha az orvos vizsgálat mellett ezt javasolta, akkor ne itt kérdezgess.

2021. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Evek ota szedem... nekem sincs vele gondom, elvileg keves hormontartalmu ezert irtak ezt fel. Bar a menstruacios gorcseim erosebbek miota szedem, sokkal rosszabbul viselem mint nelkule.
2021. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

12 éve szedem, amikor

elkezdtem lefogytam nagyon gyorsan 10 kilót tőle, azóta stagnál a súlyom. Nekem semmi problémám vele, gyerekem sincs :D


barátnőm ugyanezt szedte, ő is sokat fogyott eleinte, viszont volt, hogy egy időre párkapcsolat híján abbahagyta (na ilyet nem szabad, vagy szeded vagy nem!!!) és amikor újra szedni kezdte nagyon meghízott.

2021. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 22. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
8 éve szedem, nincs/nem volt vele semmi gondom.
2021. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
12 éve szedem, semmi mellékhatás, nekem pont hogy ez szüntette meg az erős görcsökkel és hányással járó menstruációs fájdalmamat.
2021. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én meg híztam, és nem volt libidóm tőle.

Nekem nem jött be.

2021. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!