Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Symicia fog.gátló! Normális ez?

Symicia fog.gátló! Normális ez?

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve szedem. Újabban nagyon fura tüneteim vannak, mensi előtti héten hasmenés, puffadás / vagy épp székrekedés. Borzalmas hangulatzavarok, közérzet... Volt, hogy meg se jött a gyógyszermentes napokban (nem voltam terhes), néha alig vérzek, csak barna cucc. Plusz amit most nem értek: tegnap este vettem be az utolsó szemet a 7 napos szünet előtt, ma délután megjött. Hogy lehetséges ez? 2-3 nap minimum elszokott telni a megvonásos vérzésig, eleve még egy teljes nap sem telt el, mert ugye este kéne bevennem (ha nem tartanék szünetet). Mitől lehet ez?

Citológián voltam, minden okés volt belülről, vérképem is normális, terhes nem vagyok. Másik gyógyszert írtak (Lindynette), mert elvileg ebbe magasabb a hormon. Lehet hogy már kevés, azért fura tőle a ciklusom? Véd egyáltalán (erre az orvos sem tudott választ adni...)



2021. ápr. 5. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mások gyógyszert írtak, akkor miért a régit szeded? Valószínű, hogy ez a fajta nem jó neked. Amúgy nem normális, hogy ennyi mindent okoz, pláne 3 év után.
2021. ápr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert mikor felírták az újat, már elkezdtem ezt a levelet, és mondták, hogy utána váltsak akkor.
2021. ápr. 6. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!