Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódom, egy hete késik a...

Aggódom, egy hete késik a menzeszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lányok, volt már valakinek hasonló látszólag ok nélkül?


22 éves vagyok, védekeztünk párommal, mint mindig. Nagyon odafigyelünk, ellenőrizzük utána az óvszert, de páromnak eleve nehézkes benne elmenni, ezért én szoktam befejezni másképp. Így szinte kizártnak tartok terhességet.

Stressz az ért egy nagyobb, kb. egy hete betegség miatt, de már az utóbbi napokban nyugisabb vagyok, mégsincs semmi. Néha begörcsöl pár pillanatra "na most!" érzésre, de téves riasztás.. Eddig talán mindössze 2x volt nagyobb késésem vizsgaidőszakoknál, de max 5 napot pl.

Az egyetlen szokatlan ami történt velem, hogy ovu körül 2 napig enyhe barna pecsételésem volt, de úgy tudom, az normális. De hát ha egyszer ovu volt, terhesség kizárva, mensinek is kell lennie, nem?

Próbálok nem ráparázni most meg erre, csak azért kezd aggasztani..



2021. ápr. 23. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy terhességi tesztet, az a biztos és ha megnyugszol akkor meg is fog jönni. Nekem is volt már, hogy annyira stresszeltem, hogy amiatt késett. Ilyenkor az ember nem úgy eszik alszik stb, van ilyen. Aztán vannak a hormonális változások is, különböző élet szakaszokban, már nem vagy fejlődésben levő gyermekszervezet és emiatt is késhet :)
2021. ápr. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi első, ez kicsit nyugtatóan hatott (:

Ma reggel arra ébredtem, hogy intenzíven görcsölök alul. Mikor kimentem a mosdóba, lett egy apró vérfolt (: Megnyugodtam, valszeg megjön.

2021. ápr. 24. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!