Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vagy sem? 21 éves...

Terhesség vagy sem? 21 éves vagyok tavaly júliusban volt egy vetélésem azóta elég érdekes a menzeszem. Nem tudom számolni mikor jön meg. Így kicsit aggódom.

Figyelt kérdés

Lassan 28 napja, hogy legutóbb meg volt a menzeszem fáj az alhasi tájékom meg a derekam mint amikor meg akar jönni, ingerlékeny vagyok bár a mellem nem feszül sokszor émelygek fáj a fejem. Fáradékonyabb vagyok, de ezt először a tavaszi fáradtságnak gondoltam. Néha egészen felpuffad a hasam olyan érzés mintha tele lenne kaviccsal. Nagyobb test alkatú vagyok tehát duci és az orvos azt mondta amíg nem fogyok valamennyit nem tudok teherbe esni. Tesztet még nem mertem csinálni,félek, hogy tévesen érzem és ha látom a negatív tesztet visszazuhanok.

Mit gondoltok?



2015. ápr. 9. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de vagy meg fog jonni vagy terhes vagy. Ha nem mersz tesztelni akkor várj egy pár napot és ha addig nem jön meg utána raszanhatod magad ha megy. Tudod mikor volt péd?
2015. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ma kellene megjönnie, ha tesztet akarok csinálni akkor körülbelül hétfőn csinálhatok. Az úgy jó?
2015. ápr. 10. 08:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen igaz az amit a doki mondott. Az egyik ducibb ismerősömnek is azt mondta az orvos hogy amíg nem fogy ne várja hogy teherbe esik. Erre 1 hónap múlva pozi tesztet tartott a kezébe :) hozzáteszem egy grammot sem fogyott azalatt az 1 hónap alatt. Ezzel nem azt mondom hogy ne fogyj,ha szeretnél vágj bele a fogyózásba persze csak ha nem vagy terhes :) hány naponta szokott megjönni? Mindenképp várj még pár napot a teszteléssel ha nem jön meg!!
2015. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó lesz, három napos késést ki kell mutatnia.
2015. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy amióta nem szedek fogamzásgátlót és hogy elvetéltem azóta nem tudom mikor jön meg. Eddig ki is maradt volt, hogy tovább is tartott így nem tudok sajnos számolgatni.
2015. ápr. 10. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:
És a leghosszabb ciklus szerint esetleg ki tudod számolni?
2015. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Július óta átlagban 23-24 naponta jött meg .
2015. ápr. 10. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha biztosra szeretnél menni a teszttel akkor a nemvárt napját a leghosszabb ciklusból számolod és ráhúzol még vagy 2-3 napot.
2015. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben Köszönöm szépen a segítséget :)
2015. ápr. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!