Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondolsz a menstruációs...

Mit gondolsz a menstruációs bugyiról?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy használjam-e, ezért kérdezem.

2021. ápr. 24. 15:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem erős a vérzésed, akkor igen.
2021. ápr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd hogyha olcsóbb lesz, akkor biztos ki fogom próbálni. Igaz, hogy nekem olyan erős a vérzésem, hogy ezt csak itthoni kiegészítőnek merném bevállalni, utcára csak a legerősebb tampon+erős betét kombinációvak merek elindulni és még így is volt már necces helyzetem. Irigylem azokat, akiknek egy ilyen ki tudja váltani az egyéb eszközöket, de szerintem a többségnek azért önmagában kevés, legalább az első napokban.
2021. ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy erős lesz-e, mivel még nem jött meg.
2021. ápr. 25. 11:08
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én magában használom, főleg éjszakára és sose áztam át vele. Napközben is azt használtam mostanában, így, hogy nem igazán mentem sehova, de hosszútávon, sokat mozogni benne nem kényelmes, mert combnál elég feszes (hogy a helyén maradjon) és ki tudja dörzsölni a bőrt.
2021. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 1,5-2 éve használok. Az elején voltak balesetek, utána nem volt gond vele. Viszont most majd megőrülök tőle. Utóbbi időben állandóan átvérzik. Volt, hogy 4 gatyát használtam el egy nap. Lehet, hogy valamiért nekem lett erősebb a vérzésem, de régen a legerősebb napot simán végigtoltam egy Power-ben, simán el mertem vele menni utcára, estére és utolsó napon meg felvettem a Flow-t. Most home office-ban állandóan cserélgethetem.

Gondoltam arra, hogy esetleg az anyag fáradt el (ami nekem elég korainak tűnik) vagy esetleg nagyobb kellene, hogy oldalt ne legyen esélye kicsordulni, ezért rendeltem újakat. Power ++ vagy milyen névre hallgatót is rendeltem, és 2 mérettel nagyobbakat rendeltem. Az új, sima Power-eket is sikerült átvérezni.

Régiek feketék, az újak bordók, ezeken hamarabb látszódik, hogy átvérzett-e a szín miatt, a fekete becsapós.

2021. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!