Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami olyan gyógyszer,...

Van valami olyan gyógyszer, ami megszünteti ezt a borzasztó görcsölő hasfájást? 16L

Figyelt kérdés

Eddig mióta megjött azóta minden hónapban amikor megjön első nap annyira fáj és görcsöl hogy ordítok fájdalmamban.

És anyum eddig mindig ki hívta hozzám az ügyeletet.

Mindig injekciot adnak (nospa+algó combot) de én félek a tűtöl és az az injekció ami másoknak nem fáj az nekem mindig borzasztóan fáj.


Nem tudom hogy az orvos béna aki aggya vagy mi van.


De kéne valami olyan ami megszünteti és nem kell hívni az ügyeletet .


Anyum ha meglássa hogy nem vagyok jól akkor hiába mondom neki hogy majd elmúlik mert úgyis ki hívja az ügyeletet és akkor nincs más választásom mint az injekció .



2021. ápr. 25. 08:13
A kérdező szavazást indított:
Injekció
Gyógyszer
14 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
nospa algo gyógyszer együtt. ha már injekcióba is ez hat, nem logikus? lassabban fog hatni, mivel fel kell szívódjon.
2021. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez tablettàba. De ha ennyire szenvedsz, miért nem mentek vizsgàlatra? Igaz fiatal vagy, de ez utalhat is pár dologra. Vagy csak azért fáj ennyire, mert alacsony a fàjdalom küszöböd, ha az injekció is ennyire fáj.
2021. ápr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

1

Köszi a választ.

De gyógyszer formájában nem hát valamiért nem érzem a hatását .

Már próbáltam.


Valami olyan kéne ami hamar hatna .


Holnap meg kéne jöjjön és nem akarok újra injekciót kapni mert az borzasztóan fáj

2021. ápr. 25. 08:22
 4/42 anonim ***** válasza:
Háziorvossal írass algoflex fortét, nekem az használt. Illetve a saridon. Algoflexet hat óránként lehet szedni, ha nagyon görcsölsz. Illetve melegítsd. Melegvizes palackot szoktak ajánlani, én melegítőzselét használok, a meleg jó görcsoldó.
2021. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

2


Lehetséges hogy azért mert alacsony a fájdalom küszöböm mert minden ami másnak egy kicsit fájna az nekem vészesen fáj.


Igaz hogy az injekció után jobban leszek de én jobban örülnék ha nem is adnánk be mert már az is borzasztóan fáj.

2021. ápr. 25. 08:28
 6/42 A kérdező kommentje:

4

Nagyon köszönöm a választ.


Csak az a baj hogy már szedtem az algoflex fortet és nekem nem segített semmit.


De a melegvizest megpróbálom.

2021. ápr. 25. 08:32
 7/42 anonim ***** válasza:
92%

Ibuprofen lizin tartalmú gyógyszerrel próbálkoztál már (pl. Dolowill Rapid Forte)? Olyan, mint az algoflex, csak kicsit nagyobb dózisú, és 2x olyan gyorsan felszívódik (a hatóanyaguk közti minimáls különbség miatt).

Amellé is be lehet venni NoSpa-t.

2021. ápr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Algopiryn 20db 2500Ft + No-spa 40db 2500Ft, egyszerre 1 Algo negyedelve és 2 No-spa, és akkor vedd be, amikor elkezd görcsölni, egyik sem vényköteles.
2021. ápr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
En is minden honapban orditok a fajdalomtol, megjartam 10 nogyogyaszt, semmit nem talaltak. Egyetlen egy gyogyszer valt be, a Flector por. Venykoteles, egy kis vizben kell feloldani, az ize nem tul kellemes, de nagyon gyorsan hat. :)
2021. ápr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

En is igy voltam nagyon sokaig, plusz ha nem vettem be az elso csepp vernel a no-spat onnantol nem hatott :(


Viszont egy par honapja szedek magneziumot, azota napra pontosan megjon es nem is gorcsolok :) ajanlom neked is! Kitartast!


23/L

2021. ápr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!